Huawei MateBook X Pro 2021

Lada moment kończy się ciekawa promocja na laptopy Huawei!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

W zeszłym tygodniu przedstawiłem Wam propozycje laptopów Huawei na studia, a także mogliście się dowiedzieć, co wyróżnia te modele niezależnie od budżetu. Aktualnie wybrane pozycje z mocnymi układami Intela są oferowane w niższych cenach. Jednak nic nie trwa wiecznie i także aktualna promocja zmierza ku końcowi. Dlatego nie warto odkładać zakupu nowego laptopa na ostatnią chwilę, jeśli już propozycje Huawei zainteresowały Was swoimi możliwościami.

Laptopy Huawei w niższych cenach i świetnych zestawach – promocja dobiega końca

huawei matebook x pro promocja

W ramach przypomnienia mówimy o laptopach tak naprawdę dla każdego, bo począwszy od taniego MateBooka D 15 (2020), przechodząc przez jego odświeżoną wersją z 2021 roku, kończąc na topowym MateBooku X Pro (2021). Nie dość, że wszystkie modele są aktualnie oferowane w wyraźnie niższych cenach, to dodatkowo oferowane są w zestawach. Promocja, która kończy się wraz z tym tygodnie, to także bogate zestawy. Do każdego laptopa Huawei dokłada plecak i mysz. W przypadku najwyżej notowanego MateBook X Pro (2021) dostaniecie jeszcze na router Huawei WiFi AX3 oraz głośnik Huawei Sound. Sprawdźcie wybrane promocje, klikając jeden z poniższych linków:

Zobacz też: Promocje dnia, które także mają szansę Cię zainteresować!

Jeśli tego jest mało, to pamiętajcie, że w ramach promocji możecie kupić powyższe laptopy Huawei w 36 ratach 0%. Naturalnie więcej szczegółów i regulaminy znajdziecie w sklepie producenta, klikając TUTAJ. Na koniec przypominam – promocja nie będzie trwać wiecznie. Macie czas do końca tygodnia, aby skorzystać z powyższej oferty.

Wpis powstał we współpracy z Huawei

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy