ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xbox Game Pass

Game Pass Ultimate ze Spotify Premium na 4 miesiące – usługa robi się coraz ciekawsza

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Jeżeli macie Xbox Game Pass Ultimate, to niewykluczone, że będziecie dziś mogli dostać 4 miesiące Spotify Premium za darmo. Mówiło się wcześniej o tego rodzaju promocji, ale dopiero wczoraj Microsoft ją potwierdził przy okazji publikowania informacji o nowych grach w usłudze Game Pass na maj. Jak to jednak zwykle bywa w tego typu promocjach, będą występowały pewne ograniczenia.

Game Pass Ultimate i Spotify Premium na 4 miesiące

Spotify premium

Dziś mamy się przekonać, czy promocja będzie obowiązywała także w Polsce. Microsoft podał tylko, że ma dotyczyć ona niektórych krajów, gdzie dostępny jest Xbox Game Pass, ale Polska już wcześniej uczestniczyła w podobnych akcjach. Są więc spore szanse na to, że dziś posiadacze subskrypcji będą mogli skorzystać z 4 miesięcy Spotify Premium za darmo. Będziemy to sprawdzać i kiedy wszelkie wątpliwości się rozwieją, zaktualizujemy ten tekst o stosowną informację. Jednak jak to w przypadku promocji bywa, ta nie będzie dostępna dla wszystkich. I nie chodzi nam w tym przypadku o region.

Spotify Premium na 4 miesiące za darmo będzie dostępny dla tych, którzy wcześniej nie korzystali ze streamingu muzycznego, a raczej nie mieli tam wykupionego żadnego pakietu. Mowa więc o nowych użytkownikach. Zawsze można założyć nowe konto i skorzystać z promocji, bo przy 4 miesiącach będzie to naprawdę spora oszczędność. To więc dobry moment na to, by odświeżyć subskrypcję na Xbox Game Pass Ultimate, jeżeli się ją posiadało. Choć oczywiście lepiej z tym jeszcze moment zaczekać, aż będzie 100-procentowa pewność, że promocja zawita także do Polski.

Zobacz też: Discord trafi na PlayStation, ale trochę na niego poczekamy.

Microsoft robi wszystko, by zachęcić graczy do tego, żeby ci korzystali z jego usługi. I robi to bardzo dobrze. Ciągle dodawane są tam nowe produkcje i to całkiem dobre, a jednocześnie pojawiają się dodatkowe bonusy, jak opisywany tutaj dostęp do Spotify Premium. Ten będzie można odebrać na konsoli lub w aplikacji mobilnej czy przeglądarce. Wystarczy wejść w zakładkę Korzyści.

Sprawdź najnowsze wpisy