AliExpress uruchomiło dziś usługę, która gwarantować ma 15-dniową dostawę do Polski. Oczywiście ta będzie działała na wybranych produktach, które na platformie sprzedażowej zostaną dodatkowo oznaczone specjalnym logo. Nie zmienia to jednak tego, że to małą rewolucją i duża walka o klienta, który po prostu nie lubi czekać. Ewentualnie o takiego, który obawia się, że przesyłka będzie do niego szła zbyt długo.

15-dniowa dostawa od AliExpress

dostawa z AliExpress

Pisaliśmy już dla Was o tym, że AliExpress przymierza się do wprowadzenia usługi. Ta gwarantowałaby dostawy do Polski w krótszym czasie. I taka właśnie usługa dziś wystartowała. 15-dniowa dostawa do Polski od AliExpress ma obowiązywać dla określonych kategorii. Będą to sprzęt AGD, elektronikę użytkową oraz produkty do pielęgnacji urody, sportu i zdrowia. Przedmioty, które będą mogły dotrzeć do kupujących w 15 dni, dostaną jeszcze specjalną etykietę tak, by dało się je łatwo rozpoznać. Taka usługa to kolejny etap platformy e-commerce, który ma na celu zwiększenie zaangażowania użytkowników i przekonania ich do tego, by korzystali właśnie z AliExpress. W Polsce to wyjątkowo popularna forma zakupów, więc przekonywać klientów specjalnie do niej nie trzeba.

Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost.  Łączona dostawa przesyłek z Chin, z korzystną ceną i szerokim asortymentem, z którego słynie AliExpress, polepszy i znacznie przyspieszy logistykę zamówień dla polskich konsumentów.

Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zobacz też: Spis powszechny w Polsce wystartuje już za kilka dni – co trzeba o nie wiedzieć?

Warto jeszcze dodać, że od 29 marca do 2 kwietnia na platformie będą dostępne wyjątkowe okazje. Te związane są z 11 urodzinami AliExpress, więc można będzie znaleźć tam naprawdę interesujące produkty.

Źródło: AliExpress informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.