ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Crash Bandicoot on the Run kiedy premiera

Data premiery Crash Bandicoot: On The Run ujawniona. Wiemy, kiedy gra trafi na Androida i iOS

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Gry mobilne cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że na rynku pojawia się ich coraz więcej. W zeszłym roku doczekaliśmy się zapowiedzi Crash Bandicoot: On The Run, czyli mobilnej wersji przygód pociesznego Jamraja. Niestety twórcy nie przybliżyli wówczas terminu premiery swojej nadchodzącej produkcji. Nieco później podali jedynie przedział czasowy, w jakim możemy się jej spodziewać, jednak dziś mamy już komplet informacji. Wiemy, kiedy gra trafi na Androida i iOS.

Data premiery Crash Bandicoot: On The Run przestała być tajemnicą

data premiery Crash Bandicoot On The Run

Rozgrywka w Crash Bandicoot: On The Run będzie prosta, choć według twórców – bardzo wciągająca. Gra będzie nieco przypomnieć popularne Subway Surfers, bo podczas zabawy będziemy biec przed siebie, jednocześnie starając się omijać różnorodne przeszkody. Jednocześnie wraz z postępami w rozgrywce doczekamy się nowych broni, a także starć z ikonicznymi bossami takimi jak m.in. Scorporilla, Nitrus Brio, Nina Cortex czy Dingdile.

Zobacz także: Wiedźmin 3 znika z Game Pass – co jeszcze zostanie usunięte z usługi Microsoftu?

Po wielu miesiącach oczekiwania, King, czyli studio odpowiedzialne za Crash Bandicoot: On The Run, zdradziło, że gra zadebiutuje na Androidzie i iOS jeszcze w tym miesiącu, a konkretniej 25 marca. Co ciekawe, produkcja będzie całkowicie darmowa, choć oczywiście nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności. Wszyscy zainteresowani mobilnymi przygodami Crasha mogą się już wstępnie zarejestrować do gry w App Store i Google Play. Każdy, kto to zrobi, otrzyma stosowną nagrodę po jej premierze. Będziecie grać, czy Crash Bandicoot: On The Run to nie wasza bajka? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy