Wiedzmin 3 Game Pass

Wiedźmin 3 znika z Game Pass – co jeszcze zostanie usunięte z usługi Microsoftu?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Wiedźmin 3″ znika z Game Pass i choć nie podano jeszcze dokładnej daty, kiedy ma to nastąpić, to decyzja już zapadła. Jeden z najlepszych tytułów w historii, za który odpowiada CD Projekt RED, już niedługo przestanie być dostępny w usłudze Microsoftu. Jeżeli więc ktoś miał ochotę powrócić do przygody, a nie posiada normalnej kopii gry, to lepiej, żeby się teraz pośpieszył. Co jeszcze znika z Game Pass w najbliższym czasie?

Wiedźmin 3 znika z Game Pass

Wiedźmin 3 znika z Game Pass

W aplikacji Game Pass w zakładce, gdzie można znaleźć produkcje, które zostaną niedługo usunięte, pojawił się niestety „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Owszem, Game Pass to usługa, która nie gwarantuje dostępu do gier na zawsze. Działa na zasadach „Netflixowych”, czyli czasowego dostępu i kiedy licencja się kończy, tytuł znika. Tak samo będzie i w przypadku produkcji od CD Projekt RED, która może i ma na karku ładnych kilka lat, to dalej jest chętnie ogrywana przez fanów. Teraz ci, którzy korzystają z Game Pass będą musieli obejść się smakiem lub zainwestować w fizyczną/cyfrową kopię gry. Jednak nie tylko „Wiedźmin 3″ znika z Game Pass, co z usługi niedługo mają zniknąć kolejne produkcje.

Zobacz też: Co oferuje PlayStation Plus na marzec? Mocne tytuły już do ściągnięcia.

Co znika z Game Pass w najbliższym czasie?

Oprócz Wiedźmina Game Pass opuszczą usługę jeszcze przynajmniej trzy inne produkcje. W aplikacji nie ma konkretnej daty, kiedy ma się to wydarzyć, ale niedługo powinniśmy wiedzieć więcej. Trzeba jednak założyć, że stanie się to jeszcze w marcu, więc warto się pośpieszyć, jeżeli któraś z poniższych produkcji wpadła Wam w oko.

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Bloodstained: Ritual of the Night
  • Kona
  • Alvastia Chronicles

Wielka szkoda, że „Wiedźmin 3″ znika z Game Pass, ale to może oznaczać, że produkcja gdzieś pojawi się za darmo. Kiedy GTA V zniknęło z Game Passa, niedługo później pojawiło się za darmo właśnie w Epic Games, ale to tylko nasze domysły.

Aktualizacja

Pojawiła się już oferta Game Pass na marzec i podano, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zniknie z usługi 15 marca tego roku.

Źródło: Microsoft Game Pass

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy