ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Crash Bandicoot on the Run kiedy premiera

Wiemy, kiedy spodziewać się premiery mobilnego Crash Bandicoot: On the Run!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Gry mobilne cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W lipcu dowiedzieliśmy się o istnieniu Crash Bandicoot: On the Run!, czyli mobilnej wersji przygód pociesznego Jamraja. Wówczas nie było jasne, kiedy produkcja stanie się dostępna do pobrania, ale teraz wszystko się zmieniło. No, mniej więcej, bo poznaliśmy jedynie ramę czasową, a nie dokładną datę premiery.

Kiedy odbędzie się premiera Crash Bandicoot: On the Run!?

Wczoraj w Sieci pojawił się krótki film przedstawiający rozgrywkę z Crash Bandicoot: On the Run!. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się bardzo dobrze, ale nie rewolucyjnie. Gra przypomina nieco szalenie popularne Subway Surfers, ale nie ma się czemu dziwić – Crash w wersji na komputery i konsole wygląda podobnie. Za ten potencjalny hit odpowiada studio King, które poinformowało, że jego premiera odbędzie się wiosną 2021 roku. Crash Bandicoot: On the Run! należy do kategorii free to play, co oznacza, że za grę nie będzie trzeba zapłacić.

Zobacz także: God of War na PlayStation 5 – konsola zaoferuje 60 klatek na sekundę. Czy to sukces?

Dowiedzieliśmy się także, że tytułowa produkcja ma wystarczyć na ponad 100 godzin rozgrywki, co jak na grę mobilną jest wprost fenomenalnym wynikiem. Gracze mogą liczyć na aż 50 bossów do pokonania, wiele ciekawych lokacji i 12 różnorodnych krain. Pod koniec warto wspomnieć, że zarówno w Google Play, jak i App Store, uruchomiono już możliwość wstępnej rejestracji, by otrzymać powiadomienie, gdy gra stanie się dostępna. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Pocket-int

Sprawdź najnowsze wpisy