ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
huawei nova 5t

Huawei Nova 5T otrzymuje aktualizację do EMUI 11

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Huawei to bardzo popularny producent, który mimo wielu trudności, nie zamierza się poddać. Firma ma w swoim portfolio naprawdę wiele smartfonów, ale dziś szczególnie ucieszą się posiadacze modelu Huawei Nova 5T. Otrzymał on bowiem globalną aktualizację do EMUI 11, co oznacza, że Huawei otrzymał obietnicy – firma wcześniej informowała, że tytułowe uaktualnienie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2021 roku. To się chwali.

Huawei Nova 5T z aktualizacją do EMUI 11

Huawei Nova 5T EMUI 11

Huawei Nova 5T to bardzo ciepło przyjęty flagowiec, który zadebiutował w 2019 roku z Androidem 9 Pie na pokładzie. Jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 980, któremu w zależności od konfiguracji towarzyszą od 6 do 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Dobra wiadomość jest taka, że smartfon zaczął już otrzymywać globalną aktualizację do EMUI 11. Niestety mimo nowej wersji nakładki, wciąż bazuje ona na przestarzałym Androidzie 10. Niemniej jednak nie da się ukryć, że lepsze to niż nic.

Zobacz także: OkazjoWtorek od Huawei – tylko dziś trzy sprzęty sporo taniej

Aktualizacja została oznaczona ciągiem znaków 11.0.0.138 i waży 1,94 GB, czyli całkiem sporo. Warto zaznaczyć, że uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Warto więc uzbroić się w cierpliwość. Jeśli chodzi o nowości wprowadzone w EMUI 11, to należy wspomnieć m.in. o usprawnieniach galerii, dzwonków i animacji w interfejsie użytkownika, które stały się płynniejsze i przede wszystkim szybsze. Ktoś z was otrzymał już tytułowe uaktualnienie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy