ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OkazjoWtorek Huawei

OkazjoWtorek od Huawei – tylko dziś trzy sprzęty sporo taniej

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

OkazjoWtorek to cykliczna promocja od Huawei, gdzie można kupić nowe urządzenia w specjalnych cenach. Dziś pojawią się aż trzy okazje, które mogą się spodobać. Tym razem Huawei postawił na słuchawki oraz ładowarkę. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ produktów w promocyjnych cenach nie będzie zbyt dużo.

Nowy OkazjoWtorek od Huawei – lista promocji

Jak przy okazji wcześniejszych promocji od Huawei, tym razem także w ofercie producenta pojawią się trzy produkty. Pierwszy z nich na stronie pojawi się o godzinie 09.00, kolejny o 13.00, a ostatni o 17.00. Niestety, ale nie wiemy, który z produktów pojawi się jako pierwszy. To więc będzie niespodzianka, ale jeżeli komuś zależy, będzie musiał chwilę na urządzenia „polować”. Poniżej znajdziecie listę przecenionych produktów oraz ich nowe, promocyjne ceny. Wszystkie promocje będą widoczne NA TEJ STRONIE, więc warto mieć ją otwartą cały dzień.

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 299 złotych
  • Ładowarka Huawei SuperCharger USC-C w cenie 19 złotych
  • Słuchawki Huawei FreeLace w cenie 149 złotych

Zobacz też: Allegro Smart! z promocją na darmowe dostawy dla nowych użytkowników.

Jak już wspomnieliśmy, liczba produktów w promocyjnych cenach jest ograniczona. Do sprzedaży trafi 40 sztuk ładowarek, 41 sztuk FreeBuds 3 (białe) oraz 42 sztuki słuchawek FreeLace (pomarańczowe, czarne i zielone). Poniżej znajdziecie opis producenta do słuchawek FreeBuds 3, które wydają się  bardzo sensownym zakupem. Szczególnie, że bez promocji wyceniono je na 599 złotych (oszczędzamy 200 złotych)

HUAWEI FreeBuds 3 wyposażone są w innowacyjny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku zapewnia on superszybką łączność, a tym samym doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem. Korzystaj z gier i multimediów bez przewodów i bez kompromisów.

Huawei FreeBuds 3 – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy