Nie od dziś wiadomo, że dobry sprzęt dla czołowych graczy zmienia bardzo dużo. I nie chodzi tu tylko o wydajny komputer, ale także odpowiednie akcesoria jak mysz i klawiatura. W świecie gier mobilnych, które zyskują na popularności w e-sporcie, również taka zależność zaczyna mieć znaczenie. Jednak jak w przypadku gier, w których steruje, miziając palcami po ekranie, zapewnić sobie sprzętową przewagę? Oczywiście za pomocą odpowiedniego zestawu akcesoriów dla graczy. I właśnie taki osprzęt przygotowało relame.

Akcesoria do gier od realme

Akcesoria do gier od realme

Zacznijmy tu od realme Mobile Game Controller, który wykorzystuje CapAir Mapping Technology. Tak naprawdę jest to zestaw dwóch uchwytów do smartfona, które mają poprawić sposób, w jaki go trzymamy. Posiada on także dwa zintegrowane spusty, które gwarantują natychmiastową reakcję po ich wciśnięciu. Klawisze te mają krótki skok, co w przypadku braku wsparcia analogów w grach mobilnych jest dużym atutem. Dodatkowo oferują tryb blokady, który umożliwia prowadzenie ciągłego ognia w FPS-ach. Kontroler oferuje do 10 godzin gry po zaledwie 5-minutowym ładowaniu i posiada delikatnie teksturowaną, matową obudowę PC + ABS. Ponadto, jest kompatybilny z Androidem i iOS. Współpracuje on ze smartfonami o grubości do 10,5 mm i szerokości do 87 mm, a regulowane zapięcie wykonane jest z hydrożelowego materiału filmowego, który chroni telefon przed zarysowaniem. Ich cena to około 15 USD.

Akcesoria do gier od realme

Kolejnym akcesorium, które poprawia sterowanie są naparstki realme Mobile Game Finger Sleeves. Te są nakładkami na palce, które poprawiają reakcję na dotyk ekranu, oraz poprawiają poślizg, a zarazem przyczepność. Zostały one wycenione na 1,8 USD

Zobacz też: Apple M1 ma poważną wadę – użytkownicy skarżą się na degradację SSD

Akcesoria do gier od realme

Ostatnie akcesorium nie wpływa na sterowanie bezpośrednio. Pozwala jednak zachować płynność, gdy zrobi się naprawdę gorąco. Jest to zewnętrzne chłodzenie realme Cooling Back Clip. Producent chwali się, że potrafi ono zmniejszyć temperaturę z procesora z  53°C do zaledwie 25°C. Urządzenie również jest kompatybilne zarówno z iOS, jak i Androidem. Jego masa to natomiast 51 gramów. Jak każdy rasowy sprzęt do gier oferuje ono podświetlenie RGB. Jego cena wynosi zaś około 25 USD. Wszystkie wyżej wspomniane akcesoria mają trafić do oficjalnej sprzedaży 4 marca. 

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.