ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Fani czytników RSS mają powód do radości – popularna aplikacja wraca do żywych

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Czytniki RSS były niegdyś niezwykle często pobieranymi aplikacjami do czytania newsów i artykułów z różnych internetowych portali. Z biegiem czasu ich popularność zaczęła nieco spadać, lecz wciąż korzysta z nich wiele osób. Jeśli zatem jesteście jedną z nich, to zapewne ucieszy was fakt, że gReader, jedna z najbardziej lubianych aplikacji tego typu dla Androida, właśnie wróciła do żywych.

gReader z nową aktualizacją po kilku latach ciszy. Co nowego pojawiło się w aplikacji?

Aplikacja gReader w wersji 5.0.1 to przede wszystkim kilka usprawnień. W nowej aktualizacji autorzy poprawili m.in. odtwarzanie multimediów, takich jak filmy czy podcasty. Co więcej, usunięte zostały uciążliwe błędy, które od kilku lat dręczyły użytkowników. Nie obyło się jednak bez nowości – w wersji 5.0.1 dodana została obsługa ciemnego trybu. Myślę, że funkcja ta przekona do programu wielu użytkowników, którzy dbają o swoje oczy po zmroku.

Zobacz też: NASA uspokaja – program Artemis ma się dobrze. Na Księżyc zmierza właśnie małe laboratorium.

Aplikację gReader możecie pobrać z dwóch źródeł – oficjalnego sklepu z aplikacjami Androida oraz ze strony APK Mirror. Sami wybierzcie, jakie źródło jest dla was najwygodniejsze.

Pobierz:

Źródło: Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy