ZTE Axon 20 5G sprzedaż

ZTE znowu pierwszy? Axon 30 Pro z wyjątkowym aparatem Samsunga

1 minuta czytania
Komentarze

ZTE pokazuje się ostatnio z całkiem ciekawej strony, bo z faktycznymi innowacjami. Firma, mimo że bardzo ucierpiała po przejściach z rządem USA, powoli się podnosi, czego dowodem jest taki model jak Axon 20 5G. Jest to pierwszy dostępny w sklepach smartfon z aparatem pod ekranem, choć jego recenzje nie są pisane w samych superlatywach. Jednak Chińczycy nie chcą zwalniać tempa i już szykują nowy model, który także ma szansę być wyjątkowy. Otóż ZTE prawdopodobnie porozumiało się z Samsungiem, aby Axon 30 Pro wykorzystał specjalny aparat.

ZTE Axon 30 Pro może być pierwszym smartfonem z aparatem 200 MPx od Samsunga

zte axon 20 5g pierwszy aparat pod ekranem opinie recenzje

Samsung swoją potęgę zbudował między innymi za sprawą tego, że jest producentem wielu podzespołów. W tym również aparatów do urządzeń mobilnych. Z ostatnich doniesień mogliśmy dowiedzieć się, że firma pracuje nad matrycą 200 MPx, a w przyszłości możemy spodziewać się nawet 600 MPx. Tu pojawia się ZTE, które ma szansę wykorzystać ten pierwszy moduł. Naturalnie jego przeznaczeniem miałby być Axon 30 Pro. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, matryca o oznaczeniu S5KGND ma być wielkości 1/1.37″ i oferować rozmiar jednego piksela na poziomie 1,28 μm. Ostatecznie wyprodukowane zdjęcia mają być w 50 MPx (łączenie pikseli 4:1) lub 12,5 MPx (16:1) w celu poprawy detali. Do tego mowa jest nawet o nagrywaniu filmów w 16K, ale akurat w tej materii trzeba ominąć jeszcze inne ograniczenia.

Zobacz też: Jeśli zmieniasz WhatsAppa na Telegrama, to nie musisz tracić swojej historii rozmów!

W takim razie, co powiecie na to, aby ZTE znowu zaskoczyło i pokazało pierwszego smartfona z aparatem 200 MPx? W przypadku wcześniejszej tego typu nowości, czyli matryc 108 MPx niespodziankę sprawiło Xiaomi (Mi Note 10). Teraz przyszedł czas na nowego gracza?

Źródło: Gizchina

Motyw