Netflix to zdecydowanie największy i zarazem najpopularniejszy serwis streamingowy z filmami i serialami w ofercie, która na dodatek ciągle się rozrasta. Jak nietrudno się domyślić, dziś na platformie co nieco dodano, choć niestety nie można mówić o żadnym rekordzie. Jednocześnie trzeba wspomnieć, że usunięto też jeden serial, za którym z pewnością zatęskni choć kilka osób. W każdym razie – wszystkie tytuły można znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – styczeń 2021

netflix logo

Netflix bardzo dba o swoich użytkowników, co doskonale udowadniają nowości, które niemal codziennie pojawiają się w serwisie. Gigant doskonale wie, że gdyby nie dodawał nowych filmów i seriali, to szybko pożegnałby się ze sporą częścią swoich subskrybentów. W każdym razie – dziś w serwisie wylądowały następujące produkcje:

  1. Cząstki kobiety / Pieces of a Woman (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,3/10, IMDB: 5,8/10
  2. Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra / Snezhnaya koroleva: Zazerkale (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Rosja
    • Filmweb: 6/10, IMDB: 5,6/10

Zobacz także: Nowości na HBO GO – co dziś dodano na platformie?

To by było na tyle, jeśli chodzi o ostatnie nowości na Netflixie. Jeśli chodzi o skasowany serial, to można go znaleźć poniżej.

  1. Power Rangers – Beast Morphers (2019) [+ 22 audio] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,8/10, IMDB: 6,9/10

Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja oferty tytułowego serwisu nie jest zbyt ciekawa, ale cóż – nic nie poradzimy. Trzymajmy kciuki, by kolejne dni były nieco ciekawsze.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.