HBO GO to zdecydowana czołówka najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami. Aby utrzymać się na powierzchni, platforma jest zmuszona do regularnego aktualizowania swojej oferty, która swoją drogą już teraz pęka w szwach. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że dziś na HBO GO co nieco dodano, ale niestety także usunięto jedną pozycję. W każdym razie – lista tytułów jest dostępna w dalszej części niniejszego tekstu.

Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego w serwisie? Styczeń 2021

HBO GO perfekcjonistka

Ciężko o dzień, w którym na HBO GO nie pojawiłaby się choć jedna nowość. Nie da się ukryć, że to bardzo dobrze świadczy o tej platformie. Dziś niestety nie dodano zbyt wiele, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Przechodząc do konkretów, pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  1. Burza dusz / Blizzard of Souls (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: wojenny, kraj pochodzenia: Łotwa
    • Filmweb: 6,2/10, IMDB: 8,1/10
  2. Perfekcjonistka / The Operative (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,7/10, IMDB: 5,7/10

Zobacz także: Wtorkowa aktualizacja biblioteki HBO GO. Co dodano, a co wkrótce opuści bibliotekę serwisu?

To by było na tyle w kwestii nowości. Pod koniec trzeba jeszcze niestety wspomnieć o filmie, który właśnie opuścił bibliotekę HBO GO. Jest nim „Vox Lux” z 2018 roku – to muzyczna produkcja z Natalie Portman w roli głównej. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć, że nadchodzące dni będą nieco ciekawsze, jeśli chodzi o zmiany w ofercie HBO GO.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.