W styczniu pojawi się nowy sklep internetowy Huawei, a tym samym będzie to okazja dla klientów, by skorzystać z nowych możliwości. Firma od jakiegoś już czasu przymierzała się do zmian, a skoro i tak większość zakupów robimy teraz przez Internet, witryna Huawei po prostu musi przejść solidną przebudowę. Co się zmieni?

Nowy sklep internetowy Huawei

sklep Huawei
Stara wersja sklepu Huawei

Dziś i jutro będzie jeszcze można korzystać z obecnego sklepu internetowego Huawei. Od 1 do 15 stycznia ten będzie wyłączony i nastąpi etap wdrażania nowego rozwiązania. Czego możemy się spodziewać w nowej odsłonie sklepu? Przede wszystkim ma być czytelniej, co pozwoli na łatwiejsze dotarcie do określonych produktów, a w tym do nowości czy ofert specjalnych. To może się przydać, bo Huawei dość często przecenia swoje produkty, a znalezienie ich na stronie bywa problematyczne. Niestety, ale nie wiemy, jak dokładnie będzie wyglądał nowy sklep internetowy Huawei, ale miejmy nadzieję, że niedługo się o tym przekonamy.

Jednak zmiany w wyglądzie to nie wszystko, co producent przygotował dla swoich klientów. Pojawić się mają nowe formy dostawy, a wśród nich do paczkomatów InPostu. To bardzo dobra wiadomość, bo rozwiązanie InPostu jest po prostu jedną z najwygodniejszych form dostawy, choć w przypadku sprzętów, wiele osób i tak decyduje się na wysyłkę kurierem. Jednak producent zapewnia, że nie zmieni się nic względem ewentualnych zwrotów, bo na te dalej będzie 15 dni. W okresie od 1 do 15 stycznia, urządzenia producenta będą dostępne w sklepach internetowych jego partnerów. Jeżeli ktoś planuje jeszcze w tym roku zakupy, to te będą dalej realizowane, ale trzeba je zrobić do 31 grudnia do 23.50.

Zobacz też: Rozwój AppGallery – co się zmieniło?

Nowa witryna sklepu – przy zachowaniu wszystkich atutów, jakie go do tej pory wyróżniały – to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, których nieustannie przybywa, z czego bardzo się cieszymy. Wierzymy, że nowe funkcje i przejrzysta strona zwiększą komfort zakupów i zachęcą naszych użytkowników do częstych wizyt na huawei.pl

Paweł Strzelczak, head of e-commerce w Huawei CBG Polska

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.