ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery Huawei

Zakupy, muzyka, nawigacja i gry w AppGallery – bądź zawsze na bieżąco!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Podsumowaliśmy już rok w wydaniu Huawei Mobile Services. Producent może uznać go za udany, bo zarówno pokonał wiele przeciwności losu, jak i udowodnił, że rynek mobilny jest zainteresowany zmianami. Niemniej to, co dla konsumentów jest kluczowe w tym wszystkim, sprowadza się do AppGallery. Każdego dnia od roku do sklepu Huawei z aplikacjami trafiają nowe tytuły. Tym sposobem braki, które kiedyś mogły stanowić przeszkodę, dzisiaj są praktycznie niewidoczne.

AppGallery trzecim, największym sklepem z aplikacjami na urządzenia mobilne

appgallery kategori huawei mobile services rozwoj

Wiele firm próbowało, ale dopiero Huawei udało się na poważnie pokazać konsumentom z trzecim, największym sklepem z aplikacjami. W sumie tytułów, które znajdziemy w AppGallery, jest blisko 100 tysięcy. Każdego miesiąca dostęp do nich ma ponad 490 milionów użytkowników. Stale rosnące statystyki sprawiają, że same z siebie budzą one zainteresowanie kolejnych deweloperów, którzy myślą o integracji z Huawei Mobile Services.

Mnóstwo kategorii, jeszcze więcej topowych aplikacji

Oczywiście mnogość aplikacji musi zostać w słuszny sposób pogrupowana, więc w AppGallery nie brakuje stosownych kategorii. Te w rzeczywisty sposób pokierują nas do listy z aplikacjami, które mogą nas zainteresować. Jednak czas przejść do konkretów. O ile stale powiększająca się grupa z aplikacjami bankowymi jest godna uwagi, to weźmy na warsztat tytułowe kategorie i poznajmy najważniejszych reprezentantów, których znajdziemy w AppGallery.

Zakupy

inpost mobile appgallery huawei mobile services

Czym byłyby zakupy w dzisiejszym świecie, gdyby nie Paczkomaty InPostu? Dlatego przewrotnie zacznijmy kategorię zakupów od dostawy, aniżeli wybierania produktów. Jeśli jeszcze nie znacie aplikacji InPost Mobile, to z jej pomocą możecie nie tylko śledzić przesyłki, ale także w szybki sposób je nadawać. Bez drukowania etykiet i dodatkowych naklejek. Jeśli odbieramy paczkę, to skrytkę możemy otworzyć zdalnie – bez konieczności wpisywania numeru lub skanowania kodów. Swoją drogą do nich też mamy dostęp prosto z aplikacji. Organizacja całego systemu jest tak przemyślana, aby na każdym kroku cieszyć się wygodą i ułatwieniami.

Pobierz InPost Mobile za darmo z AppGallery.

olx mobile appgallery huawei mobile services

Skoro wiemy, jak prosto nadać i odebrać przesyłkę, to w końcu coś zamówmy lub sprzedajmy. Tutaj naturalnie na wierzch wychodzi OLX, będący najpopularniejszym serwisem ogłoszeń lokalnych w Polsce. W ramach jednego programu z AppGallery można znaleźć pracę, samochód i dom, a także specjalistów do remontów. Aktualnie mamy okres świąteczny, więc próżno o lepsze miejsce do poszukiwania prezentów. Ok, a co jeśli pod Choinką znajdziemy nietrafiony upominek? Wtedy OLX znowu przychodzi z pomocą, bo z poziomu aplikacji możemy także w prosty sposób sprzedawać przedmioty.

Pobierz OLX za darmo z AppGallery.

Skoro najciekawsze przykłady mamy za sobą, to zobaczcie, jakie jeszcze aplikacje zakupowe znajdziemy w sklepie Huawei: Fixly, x-kom, Pepper, Lidl, Rossman i Empik.

Muzyka

tidal mobile appgallery huawei mobile services

Wiele badań udowodniło, że muzyka ma ogromny wpływ na zakupy. Dlatego warto słuchać tego, co najprzyjemniejsze dla naszego ucha, a do tego w możliwie najlepszej jakości. To oferuje TIDAL, który może pochwalić się ogromną bazą utworów, ale przede wszystkim bezkompromisowym dźwiękiem. Jakość, którą udało się osiągnąć dzięki technologii MQA (i Sony 360), można podziwiać podczas słuchania playlist przygotowywanych między innymi przez ulubionych artystów.

Pobierz Tidal za darmo z AppGallery.

Inne muzyczne propozycje, które znajdziecie w sklepie Huawei to: Deezer, FiiO Music, Empik Music, RMF FM i Open FM.

Nawigacja

tidal appgallery huawei mobile services

Jeśli jednak zdecydujemy się osobiście pojechać po zakupy, które wcześniej zrobiliśmy na OLX, to w podróży pokieruje nas AutoMapa. Wręcz legendarna już dzisiaj aplikacja oferowana jest za darmo w AppGallery dla wybranych urządzeń Huawei. Możemy zarówno jechać z głosem Krzysztofa Hołowczycza, jak i skorzystać z AutoCB, czyli kontaktować się z innymi, aby nie zaskoczyła nas trasa. Regularnie aktualizowana mapa, bogata w punkty adresowe, a nawet w kształty budynków tylko umila podróż. Oczywiście w trasie możecie równocześnie słuchać swojej muzyki, korzystając ze wspomnianego wcześniej TIDAL-a.

Pobierz AutoMapę za darmo z AppGallery.

W podróży przydadzą się także takie aplikacje jak Yanosik i mobileMPK.

Gry

world of tanks appgallery huawei mobile services

Jeśli akurat nie prowadzicie samochodu, a jesteście w podróży, to oprócz muzyki możecie umilić sobie czas partyjką w World of Tanks. Tej gry prawdopodobnie nikomu nie muszę przedstawiać. Ogromna baza czołgów, dynamiczne bitwy w ponad 25 lokalizacjach, rozbudowany system postępów i świetna grafika 3D to tylko wybrane cechy, które sprawiły, że WOT cieszy się ogromną popularnoścą – społeczność składa się ze 100 milionów graczy z całego świata.

Pobierz World of Tanks za darmo z AppGallery.

Strona internetowa i Facebook – AppGallery cały czas słucha użytkowników

Huawei HMS Core 5.0

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą AppGallery, to Huawei ułatwia zadanie. Oprócz samej strony sklepu, z której możecie zdalnie instalować interesujące Was aplikacje, wystarczy, że polubicie fanpage AppGallery na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko informacje o nowych, ciekawych tytułach, bo także będziecie także informowani o wszelkich promocjach i różnorakich okazjach. W końcu pamiętajmy, że sklep Huawei słynie z wielu form doceniania użytkowników. Do tego to właśnie użytkownicy sprawili, że AppGallery rozwija się tak szybko – stale można zgłaszać swoje propozycje nowych aplikacji, które powinny zostać dodane.

Zobacz też: HarmonyOS trafia na pierwsze smartfony – narodziny trzeciej siły na rynku mobilny?

Tym sposobem dajcie znać, która z przedstawionych propozycji najbardziej trafia w Wasze gusta. Swoją drogą, czy dorzucaliście swoje propozycje? Któraś z nich trafiła do AppGallery? Dajcie znać w komentarzach!

Wpis powstał we współpracy z Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy