samsung galaxy s21 tapety do pobrania

Tapety z Galaxy S21 w Sieci – 23 propozycje z flagowców Samsunga

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Sezon na poznawanie najdrobniejszych szczegółów związanych z najnowszymi flagowcami Samsunga czas zacząć. Seria Galaxy S21 objawiła nam się dzisiaj z europejskimi cenami, podczas gdy od wczoraj możecie obejrzeć recenzję Galaxy S21+. Do tego dołóżmy jeszcze termin premiery Exynosa 2100, przedsprzedaż przedsprzedaży i teoretycznie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. Niech to czekanie umilą nam tapety z Galaxy S21 w trzech rodzajach.

Tapety z Galaxy S21 do pobrania – tradycyjne, żywe i dla trybu DeX

tapety samsung galaxy s21 do pobrania

To już swego rodzaju tradycja, że przed premierą flagowego smartfona Samsunga pojawiają się w Sieci tapety, które dopiero zadebiutują z nim. Tym razem do gry wchodzą 22 grafiki, z czego 12 to tradycyjne propozycje, 6 to tzw. żywe tapety, a pozostała 4 pojawia się w ramach trybu DeX. Tym sposobem dla każdego coś dobrego, a przedsmak możecie zobaczyć właśnie powyżej. Tapety w pełnej rozdzielczości możecie pobrać z poniższych linków – zdecydujcie, czy chcecie całość na raz, czy też wybrać te, które Was zainteresują.

Pobierz paczkę tapet z Samsunga Galaxy S21.

Wybierz tapety z Galaxy S21, które chcesz pobrać.

Zobacz też: Vivo i ZEISS oficjalnie nawiązały współprace – na efekty nie będziemy musieli długo czekać.

Do samej premiery serii Galaxy S21 pozostał już teoretycznie niecały miesiąc. O smartfonach Samsunga wiemy już praktycznie wszystko, co najważniejsze, aczkolwiek Koreańczycy zawsze mogą skrywać asa w rękawie. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się prawdopodobnie 14 stycznie, kiedy to mają zadebiutować nowe urządzenia. Przynajmniej według plotek, bo wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy