Wczoraj poniekąd mieliśmy dzień Galaxy S21. Na początku poznaliśmy wideo recenzję Galaxy S21+, aby później Samsung oficjalnie zapowiedział premierę układu Exynos dla tej serii oraz rozpoczął specyficzną przedsprzedaż w Chinach. Dzisiaj czas poznać nowe etui Kvadrat, które będzie oferowane dla koreańskich flagowców. Czas także poznać europejskie ceny Galaxy S21, które mogą się spotkać z dobrym przyjęciem. Samsung ogranicza różnorodność modelową, skupiając się wyłącznie na 5G, więc jest zarówno prościej, jak i… poznajmy etui.

Cena Galasy S21 w Sieci – Samsung zostaje na tym samym poziomie i dorzuca nowe etui do oferty

samsung galaxy s21 etui kvadrat europejskie ceny

Kwadrat to właśnie ochraniacz, który możecie podziwiać powyżej. Charakteryzuje się on materiałową teksturą, choć nie wiemy, z jakiego tworzywa będzie wykonany. Niemniej podobny styl prezentują wybrane etui od Spigen, więc możemy być dobrej myśli. Tymczasem przejdźmy do cen Galaxy S21 w Europie. Zależnie od modelu i wersji zapłacimy:

  • Galaxy S21 (128 GB): 849 euro (3800 złotych)
  • Galaxy S21+:
    • 128 GB: 1049 euro (4700 złotych)
    • 256 GB: 1099 euro (4950 złotych)
  • Galaxy S21 Ultra (128 GB): 1399 euro (6250 złotych)

Zanim zaczniecie pisać, że jest drogo, to warto pamiętać, że Samsung pozostał na dokładnie tym samym poziomie cenowym, co rok wcześniej. Galaxy S21 nie jest droższą serią urządzeń od swoich poprzedników i już wszystkie modele oferują 5G.

Zobacz też: Exynos 1080 jest bardzo blisko Snapdragona 888, a to nie jest flagowiec Samsunga.

Tym sposobem czekamy na oficjalną premierę Galaxy S21. Jeśli wierzyć dotychczasowym pogłoskom, to ta odbędzie się 14 stycznia. Czy europejskie ceny są odpowiednie? Spodziewajmy się, że właśnie to będzie poziom dla nowej generacji flagowców. Polskie ceny nie powinny się znacząco różnić od powyższych przeliczeń.

Źródło: GSM Arena, 91mobiles

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.