Rendery Samsung Galaxy S21

Samsung rozpoczyna przedsprzedaż na przedsprzedaż Galaxy S21 i ogłasza termin premiery Exynosa 2100

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Dzisiaj przedstawiłem Wam recenzję wideo Galaxy S21+, która trafiła do Sieci, a teraz mowa o przedsprzedaży? Coś tu nie gra, prawda? Oczywiście ujawniony test flagowego smartfona Samsunga nie dotyczy egzemplarza produkcyjnego. Niemniej przedsprzedaż faktycznie została rozpoczęta przez Koreańczyków, choć wprost nie mówi o Galaxy S21. Podobnie jak zapowiedź kolejnego układu z rodziny Exynos wprost nie mówi o jednostce, która zasili flagową serię Koreańczyków. W takim razie zabierzmy się za analizę.

Wiemy, kiedy poznamy flagowy układ Exynos 2100, a Chińczycy mogą już zamawiać informacje o przedsprzedaży Galaxy S21

Zacznijmy od powrotu Exynosa. O ile hasło Exynos is back może wydawać się nieco dziwne, bo w końcu czy ostatnio zabrakło układów od Samsunga? Nic z tych rzeczy, pojawił się między innymi dobrze zapowiadający się Exynos 1080 5G, który ma niedługo zadebiutować w serii Vivo X60. Hasło niejako nawiązuje do podziękowań, gdyż Koreańczycy chcą na nowo pokazać, że ich układy są godne uwagi. Oczywiście nie wprost, ale da się odczuć pewny podtekst całego wydarzenia. Nowy układ, którym niemalże na pewno będzie Exynos 2100, zostanie przedstawiony 12 stycznia. To właśnie on zasili reprezentantów serii Galaxy S21, która ma zadebiutować dwa dni później.

samsung galaxy s21 przedsprzedaz chiny w ciemno

Tymczasem w Chinach wystartowała przedsprzedaż związana z nowymi flagowcami Samsunga. Oczywiście nie ma mowy wprost o tym, że będą to modele z rodziny Galaxy S21, a pierwsze flagowce 5G od Samsunga w 2021 roku. Sama przedsprzedaż nie jest też taka typowa, bo za 100 CNY (~56 złotych) można liczyć na to, że od razu otrzyma się informację o uruchomieniu faktycznej przedsprzedaży urządzeń. Tak, to trochę pokręcone, ale spokojnie – wydana kwota zostanie uwzględniona w cenie smartfona. Dodatkowo można liczyć, że zostanie się jednym z 21 wylosowanych uczestników, którzy dostaną urządzenie za darmo, a raczej bez żadnych dodatkowych opłat.

Zobacz też: Elektrownie atomowe to gwarancja czystej i bezpiecznej energii w Polsce.

Tym sposobem użytkownicy, którzy zdecydują się wziąć udział w tej przedsprzedaży, tak naprawdę otrzymają link, który ułatwi im kupno samych urządzeń. Ten zapewne zostanie wysłany tuż po premierze serii Galaxy S21, którą Samsung podobno planuje na 14 stycznia.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy