ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Vivo Zeiss

Vivo i ZEISS nawiązały współprace – efekty już niebawem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Vivo i ZEISS poinformowały dzisiaj, że nawiązują długofalową współpracę. Ta ma dotyczyć oczywiście optyki oraz rozwoju fotografii mobilnej. Co więcej, zapowiedziano, że kolejny flagowiec producenta, czyli Vivo X60, będzie już wyposażony w rozwiązanie ZEISS-a. Można się więc spodziewać tego, że mobilna fotografia z wykorzystaniem sprzętów Vivo będzie niedługo stała na naprawdę wysokim poziomie.

Vivo i ZEISS – długofalowa współpraca

Vivo ZEISS
Fot. Vivo

Innowacyjne rozwiązania optyczne – tym mają zajmować się osoby pracujące w Imaging Lab. To nowy program, który powstał we współpracy Vivo i ZEISS, by umożliwić m.in. opracowanie nowoczesnych technologii. Te będzie można oczywiście zastosować w smartfonach marki. Dodatkowo obie marki mają zamiar wystartować ze specjalną kampanią. „Vivo ZEISS Master Photography” ma pokazać nowe możliwości rozwiązań optycznych ZEISS, które trafią do smartfonów Vivo. ZEISS to firma, która od bardzo dawna uznawana jest za jednego z liderów, jeżeli chodzi o optykę, a w smartfonach Vivo, ta ma wejść na jeszcze wyższy poziom. Tak o nowym partnerstwie wypowiedzieli się przedstawiciele marki.

Dzięki naszemu partnerstwu znacznie więcej konsumentów będzie korzystać z technologii obrazowania ZEISS. Opierając się na synergii wiedzy optycznej i nowych technologii cyfrowych, vivo i ZEISS zamierzają uczynić ze strategicznej współpracy punkt wyjścia do stworzenia nowych możliwości fotografii mobilnej, aby dać użytkownikom pole do jeszcze większej kreatywności oraz wspierać długofalowy rozwój całej branży – powiedział Spark Ni, starszy wiceprezes i dyrektor ds. marketingu vivo.

Zobacz też: HTC Vive w ciekawej promocji – gogle VR kupimy teraz taniej.

Współpraca vivo i ZEISS skupia się na obszarze mobilnego obrazowania – powiedział Joerg Schmitz, dyrektor ZEISS ds. produktów dla konsumentów. – Bogate, kilkudziesięcioletnie doświadczenia ZEISS w zakresie technologii optycznych pozwolą vivo osiągnąć jeszcze lepszą jakość fotografii we flagowych smartfonach.

Źródło: Vivo informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy