Orange rozdaje swoim klientom świąteczny bonus – jest nim 20 GB internetu. Promocyjny pakiet można wykorzystać w dowolny sposób, oszczędzając środki zgromadzone na koncie. Nie wszyscy klienci pomarańczowego operatora mogą jednak aktywować bonus.

20 GB internetu od Orange – kto skorzysta, a kto nie?

fot. Orange

Orange kieruje swoją promocję do użytkowników korzystających z oferty abonamentowej, oferty na kartę lub z pakietu Orange Love z ofertą głosową. Żeby aktywować bonus, trzeba zacząć korzystać z aplikacji Mój Orange (wersja 5) na smartfony. Co, jeśli już się do tej aplikacji logowaliście? Niestety, z promocji nie skorzystacie.

Jeśli jednak do tej pory nie korzystaliście z apki Mój Orange, to teraz możecie ją wypróbować i otrzymać 20 GB internetu. Promocja trwa do 23 grudnia, natomiast ważność promocyjnego pakietu wynosi 30 dni od daty aktywacji. Chcąc pierwszy raz zalogować się, wpisujecie adres e-mail i hasło. To takie same dane, które podajecie przy rejestracji się w serwisie www.orange.pl – wyjaśnia pomarańczowy operator. Konto w aplikacji Mój Orange może założyć każda osoba, która podpisała z Orange umowę lub ma zarejestrowany na siebie numer na kartę.

Czytaj także: MultiSIM w T-Mobile, czyli dodatkowy profil eSIM w zegarku – ile to kosztuje?

Orange po zweryfikowaniu, czy użytkownik spełnił warunki promocji, aktywuje bonus na wszystkich numerach telefonu na jego koncie abonenckim.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.