ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S21 bez ładowarki

Galaxy S21 bez ładowarki i słuchawek w niektórych krajach – idą zmiany

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy S21 bez ładowarki i słuchawek w zestawie to coś, czego można się było spodziewać. W końcu Apple przetarło szlaki innym producentom, ponieważ samo pozbyło się tych urządzeń ze swoich zestawów przy okazji premiery iPhone 12. I wygląda na to, że Samsung będzie robił to samo, choć nie jest powiedziane, że we wszystkich krajach na świecie.

Galaxy S21 bez ładowarki i słuchawek

Galaxy S21 bez ładowarki
Fot. Tecnoblog – informacja o braku ładowarek i słuchawek

Premiera nowej serii urządzeń od Samsunga powinna odbyć się już w styczniu. Oznacza to, że będziemy dostawali teraz co chwila nowe informacje na temat sprzętów. I taka właśnie informacja pojawiła się teraz i pochodzi z Brazylii. Jak się okazuje, tam nowy Samsung Galaxy S21 będzie sprzedawany bez ładowarki oraz słuchawek w zestawie. To samo ma dotyczyć modeli Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Informacje na temat braku słuchawek i ładowarki pochodzą ze strony narodowej agencji telekomunikacyjnej Anatel. Można więc im zaufać, choć warto jeszcze wstrzymać się z wyciąganiem wniosków.

Nawet jeżeli w Brazylii nowe smartfony pojawią się bez ładowarek w zestawie, nie musi to oznaczać, że to samo stanie się w innych krajach. W różnych regionach występują różne ograniczenia, choć w tym przypadku może to być zapowiedź sporych zmian. Apple pozbyło się ładowarek z opakowań smartfonów, bo chciało zadbać o środowisko naturalne. Chodzi o mniejszą produkcję, a co za tym idzie, mniejsze zanieczyszczenie.

Zobacz też: Google Stadia pojawiło się w Polsce – ile zapłacimy za dostęp do usługi?

I choć w Internecie wiele osób narzekało na to, że we flagowych sprzętach Apple brakuje podstawowych akcesoriów, firma zdaje się nie narzekać na sprzedaż sprzętów. Zainteresowanie nimi było ogromne i podobnie może wyglądać to z nowymi Samsungami. Brak ładowarki może być jednak odrobinę zaskakujący. W końcu firmie zdarzyło się nawet żartować z tego, co zrobił Apple. Czy w Polsce urządzenie będą dystrybuowane z ładowarką w zestawie? Tego jeszcze nie wiadomo.

Źródło: Xda-Developers / Let’s Go Digital / Tecnoblog

Sprawdź najnowsze wpisy