Getin Mobile i Noble Moblie to dwie kolejne aplikacje, które zostaną w pełni zintegrowane z Huawei Mobile Services. Tym samym w AppGallery będą znajdowały się już prawie wszystkie aplikacja najpopularniejszych banków w Polsce. Widać, że system Huawei jest cały czas mocno rozwijany, więc użytkownicy sprzętów z HMS na pokładzie nie powinni mieć powodów do narzekań.

Getin Mobile i Noble Mobile w AppGallery

AppGallery Getin Noble Bank
Fot. Huawei

Obie aplikacje są już dostępne dla użytkowników, którzy korzystają z urządzeń Huawei na systemie GMS. Niedługo jednak ma nastąpić pełna integracja z Huawei Mobile Services, więc dostęp do bankowości internetowej trafi także dla posiadanych nowych urządzeń producenta. Mowa tutaj o flagowcach z serii Mate 40, ale także i o tabletach. Tak o nowym wejściu wypowiadają się przedstawiciele Huawei oraz Getin Noble Banku.

Cieszymy się, że do AppGallery dołączają dwie kolejne aplikacje bankowe, na razie dostępne na urządzenia z GMS, a docelowo również z HMS. Pełna integracja wszystkich dostępnych w AppGallery aplikacji bankowych to obecnie nasz priorytet. Już w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się nowymi integracjami, co na pewno ucieszy posiadaczy najnowszych smartfonów i tabletów Huawei – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: InPost Mobile oraz Librus także trafiają do AppGallery.

Strategię rozwoju naszego banku opieramy przede wszystkim na wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych, bo wiemy jak bardzo cenią to nasi klienci. Już od dawna do codziennego bankowania najchętniej wybierają bankowość mobilną. Cieszymy się, że nasze aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile dołączyły do autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Nasi Klienci korzystający ze smartfonów marki Huawei zyskali nową funkcjonalność – mówi Marta Dałkiewicz, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Getin Noble Bank.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.