ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost Librus AppGallery

InPost i Librus trafiają do AppGallery – Huawei dalej rozwija swój sklep

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

InPost Mobile oraz Librus trafiają do AppGallery, czyli autorskiego sklepu Huawei. To już kolejne z aplikacji, które dołączają do Huawei Mobile Services. Tym samym użytkownicy nowych smartfonów producenta, nie muszą się zastanawiać, jak mieć do nich dostęp. AppGallery stale się rozrasta i można podejrzewać, że to nie koniec aplikacji, które zostaną zintegrowane z HMS.

InPost i Librus w AppGallery

InPost Librus AppGallery

Nie da się zaprzeczyć, że InPost ostatnie miesiące mógł zaliczyć do wyjątkowo udanych. Nie dziwne więc, że aplikacja InPost Mobile trafiła w końcu do AppGallery. Mówimy przecież o sklepie i urządzeniach, które są użytkowane w Polsce przez tysiące osób. Podobnie, jak w przypadku aplikacji na Androida, tutaj będzie można korzystać z wszystkiego, co oferuje InPost. Kolejną z aplikacji, która trafi do AppGalley jest Librus, czyli elektroniczny dziennik.

W okresie przedświątecznym, możliwość wygodnego korzystania z Paczkomatów InPost na pewno przyda się wszystkim użytkownikom urządzeń Huawei, tym bardziej cieszymy się, że integracja aplikacji z naszym ekosystemem została pomyślnie zakończona. AppGallery rośnie w siłę z każdym miesiącem i już teraz ponad 70% najważniejszych aplikacji lokalnych jest dostępnych na smartfonach i tabletach z HMS – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: Qualcomm Snapdragon 888 zaprezentowany!

To szczególny rok dla polskiej edukacji. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiczna wymusza na uczniach, rodzicach i szkołach potrzebę ciągłego dostosowywania formy nauczania do bieżących okoliczności i przepisów. Aplikacja mobilna Librus stała się kluczowym narzędziem używanym obecnie przez miliony rodziców oraz uczniów. Zamierzamy ją nadal dynamicznie rozwijać, spełniając oczekiwania użytkowników, od teraz także na platformie Huawei – mówi Marcin Kempka, Prezes Zarządu Librus.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy