Nowy głośnik Huawei Sound trafił w końcu do Polski. Spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw, choć liczyliśmy, że urządzenie zadebiutuje razem z nowymi okularami oraz słuchawkami producenta. Tymczasem na sprzęt przyszło nam poczekać trochę dłużej, ale za to urządzenie przez określony czas będzie można kupić w promocyjnej cenie.

Huawei Sound – co oferuje i ile kosztuje głośnik?

Huawei Sound

Jeżeli jesteście fanami muzyki, zapewne nieobcy jest wam głośnik Huawei Sound X. Teraz na rynku w naszym kraju pojawi się jego mniejsza wersja, czyli Huawei Sound. I podobnie, jak model Sound X, ten sprzęt także powstał we współpracy z firmą Devialet. Urządzenie wyposażono w 4-calowy głośnik niskotonowy 40 W oraz trzy pełnozakresowe głośniki 5 W. Dzięki konstrukcji Push-Push, wszelkie pojawiające się wibracje mają być niwelowane. I to nawet wtedy, gdy sprzęt gra naprawdę głośno. Dźwięk ma być w pełni przestrzenny, czyli 360 stopni, a same głośniki umieszczono pod kątem 120 stopni. Wszystko po to, by dźwięk lepiej rozchodził się po pomieszczeniu.

Zobacz też: The Hack Summit 2020 już za kilka dni. Co ciekawego na konferencji?

Nowy głośnik trafił do sprzedaży dziś i można go kupić na stronie producenta lub w sklepie stacjonarnym Huawei w Warszawie (Galeria Handlowa Westfield Arkadia). I od dziś do 13 grudnia sprzęt będzie dostępny w promocyjnej cenie, czyli 799 złotych. Dodatkowo decydując się na zakup głośnika teraz, dostanie się za darmo bezprzewodowe słuchawki Huawei Sport oraz inteligentną wagą Huawei Smart Scale AH100.

Specyfikacja Huawei Sound

  • Rozmiar: 147 mm x 186 mm
  • Waga: ok. 2,2 kg
  • Kolor: Czarny
  • Pamięć: 512 MB RAM + 8 GB ROM
  • Audio: 55 Hz – 40 kHz / 1 głośnik niskotonowy 40 W / 3 głośniki pełnozakresowe 5 W
  • Maks. Całkowita moc przejściowa: 144 W (90 dB)
  • Funkcje: Huawei Share / Devialet SPACE / Soundstage 360° Surround / Certyfikat Hi-Red Audio
  • Łączność: Bluetooth 5.0 (LDAC) / UPnP / NFC / AUX-in 3,5 mm

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.