Do Polski trafiają nowe sprzęty od Huawei, które powinny zadowolić miłośników muzyki. Będzie bowiem można kupić nowe słuchawki Huawei FreeBuds Studio oraz wyjątkowe okulary, czyli Huawei x Gentle Monster Eyewear II. Widać więc, że Huawei nie zamierza odpuszczać naszego rynku i bardzo dobrze, bo to naprawdę interesujące sprzęty.

Nowości od Huawei

Huawei X Gentle Monster Eyewear II
Huawei X Gentle Monster Eyewear II

Zacznijmy może od samych okularów Huawei x Gentle Monster Eyewear II, które są produktem dość nietypowym. Je recenzował dla was ostatnio Łukasz, więc zachęcam do przeczytania jego tekstu, by w pełni docenić to, co mają do zaoferowania. Trochę trudno przyzwyczaić się do myśli, że urządzenia wearable rozwijają się w tak szybkim tempie, ale widać, że Huawei nie powiedział jeszcze wszystkiego w tym zakresie. Okulary będą kosztowały w Polsce 999 złotych (przedsprzedaż 20-30 listopada), a do sprzedaży regularnej trafią od 1 grudnia w cenie 1399 złotych.

Huawei x Gentle Monster Eyewear II
Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Zobacz też: Reklamy audio na YouTube – co to oznacza?

Huawei FreeBuds Studio

Huwei FreeBuds Studio
Huwei FreeBuds Studio

Na nasz rynek trafią także słuchawki Huawei FreeBuds Studio. Wyposażone są w funkcję dynamicznej redukcji szumów z otoczenia (ANC do 40 dB). Do tego dochodzi podwójna antena Bluetooth, która ma zapewnić ciągłość połączeń ze sparowanym urządzeniem. Dość sporych rozmiarów nauszniki (65×42 mm) mają dopasowywać się do kształtu ucha. 10 minut ładowania ma zapewnić do 8 godzin odtwarzania, a na jednym ładowaniu słuchawki wytrzymają naprawdę długo – do 20 godzin z ANC i do 24 bez tej funkcji. Sprzęt obsługuje szeroki zakres częstotliwości – od 4 do 48 kHz. Za słuchawki zapłacimy 999 złotych, choć tylko w okresie od 20 do 30 listopada. To oferta limitowana, gdzie dodatkowo za złotówkę dostajemy Huawei Band 4. Słuchawki od 1 grudnia kosztować będą 1399 złotych, a w Polsce pojawią się w kolorze czarnym oraz biało-złotym.

Huawei FreeBuds Studio
Huawei FreeBuds Studio

Co jeszcze ciekawego u Huawei?

W najbliższym czasie fani marki mogą oczekiwać ciekawych zniżek, które będą pojawiały się w oficjalnym sklepie cyklicznie. Już od najbliższego wtorku (24.11) warto będzie polować na przeceny, o których na pewno wam jeszcze napiszemy. A 26 listopada odbędzie się wydarzenie Huawei Developer Confrence Polska, na którym będzie można dowiedzieć się, jak połączyć swój biznes z ekosystemem Huawei. Konferencja odbędzie się on-line, a zapisać na nią można się pod tym adresem.

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.