The Hack Summit 2020 odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 5 grudnia. Mówimy tutaj o kontynuacji wydarzenia, które wcześniej nazywało się What The [email protected] i tym razem będzie odbywało się także w nowej formule. Oznacza to, że jeszcze przed samą konferencją będzie można zadawać pytania prelegentom. Co jeszcze czeka nas na The Hack Summit 2020?

The Hack Summit 2020

The Hack Summit 2020

Temat cyberbezpieczeństwa będzie jednym z tych, które w najbliższą sobotę będą poruszane podczas The Hack Summit 2020. Jednak to wydarzenie nie tylko dla osób związanych z obszarem IT Security, ale także dla programistów czy przedstawicieli kadry zarządzającej. Podczas samej konferencji pojawi się aż 16 ścieżek tematycznych, które odnosiły się będą do takich obszarów, jak: blockchain & cryptocurrencies security, secure software development & architecture, cloud, SysOps, DevOps, SecOps, attack & defence (Red & Blue Teaming), threat hunting, network & telco security, hardware, embedded, mobile, IoT security, industrial control systems haking, cybercrime & forensics, cybersecurity in defense, governance risk and compliance, legal, regulatory & privacy.

W związku z tym, że duże imprezy nie mogą być teraz organizowane w sposób, jak przed rokiem, konferencja odbędzie się w innej formie. Uczestnicy będą mogli oglądać materiały z wydarzenia aż przez 3 miesiące po jego zakończeniu. A tych jest naprawdę dużo. Jednak 5 grudnia odbędzie się także kilka sesji Q&A oraz prelekcji transmitowanych na żywo. Na stronie organizatora można już zadawać pytania, na które odpowiedzi pozna się 5 grudnia. Do tego dochodzą jeszcze warsztaty, które będą prowadzone przez doświadczonych trenerów z Polski i zagranicy.

Zobacz też: Jak uruchamiać aplikacje Androida na Windows 10?

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie organizatora i to wystarczy. Zdecydowanie warto to zrobić. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Academic Partners oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC). Miło nam także poinformować, że Android.com.pl został patronem medialnym konferencji.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.