Oferta Netii na czas pandemii przewiduje ciekawe rozwiązanie, jakim jest internet z umową na czas nieokreślony. Czasy są niepewne, wiele osób obawia się o swoją przyszłość zawodową i nie chce zobowiązywać się do korzystania z usług danej firmy przez wiele miesięcy. Właśnie takich ludzi propozycja Netii może zadowolić, choć trzeba zaznaczyć, że jest w niej pewien haczyk.

Internet z umową na czas nieokreślony, czyli oferta Netii na czas pandemii

oferta netii na czas pandemii

Netia przygotowała specjalne propozycje związane z obecnymi niepewnymi czasami. Mamy zatem internet bez zobowiązań, czyli podpisując umowę, nie deklarujemy, że przez określony czas będziemy opłacać abonament. Firma proponuje również pakiety telewizyjne z umową tylko na rok. Gdzie jest haczyk? W obu przypadkach zapłacimy o 10 zł więcej niż w przypadku takiej samej oferty, ale z umową na 24 miesiące. Czyli coś za coś.

Wybierając internet w Netii z umową na czas nieokreślony, po rabatach zapłacimy za niego 60 zł miesięcznie. Dostęp do sieci w ramach tej oferty jest nieimitowany, natomiast prędkość wynosi do 300 mb/s (lub innej, maksymalnej dla danej technologii dostępowej niewykorzystującej światłowodu). Łącza w technologiach światłowodowych można przyspieszyć do 500 Mb/s lub nawet do 1 Gb/s. W pierwszym przypadku opłata wzrośnie jednak do 70 zł miesięcznie, natomiast w drugim – do 80 zł. Oprócz tego Netia proponuje klientom wiele nieobowiązkowych, dodatkowo płatnych usług, jak np. HBO GO za 20 zł miesięcznie.

Co z zestawami zawierającymi internet oraz pakiet TV w przypadku umowy na 12 miesięcy? Tu także zapłacimy o 10 zł więcej każdego miesiąca, niż w przypadku umowy na 24 miesiące. Przykładowo abonament za zestaw internet do 300 Mb/s i usługa TV ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) wynosi 70 zł miesięcznie.

Czytaj także: Pierwsze spadki na rynku komputerów osobistych – za to Chromebooki radzą sobie coraz lepiej

W Netii rozumiemy, że w obecnych czasach wiele osób oczekuje większej elastyczności i krótszych umów na usługi niż 2 lata. Szybki, stabilny i nielimitowany dostęp do internetu jest natomiast niemal tak niezbędny w domu jak prąd czy bieżąca woda – tak wdrożenie nowych ofert uzasadnia Piotr Rożalski, Kierownik Działu Rozwoju Oferty B2C w Netii.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.