HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. W jego ofercie można znaleźć całą masę ciekawych filmów i seriali, których na dodatek ciągle przybywa. Dzisiejszy dzień jest tego doskonałym dowodem, bo na platformie pojawiły się nowości, które z pewnością wpadną niektórym osobom w oko. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że nie ma ich zbyt dużo, ale zawsze lepsze to niż nic.

Czwartkowe nowości na HBO GO – listopad 2020

HBO GO logo

HBO GO bardzo dba o swoich użytkowników. Jednego dnia na platformie pojawia się więcej nowości, a niekiedy nieco mniej. Dzisiaj rekordu zdecydowanie nie ma, ale i tak warto się zapoznać z tytułami, które właśnie zostały dodane. Ich lista wygląda tak:

  1. Dolina Łez / Valley of Tears (2020) [2 odcinki] [+ audio, + napisy] – gatunek: wojenny, kraj pochodzenia: Izrael
    • Filmweb: 7,8/10, IMDB: 9,5/10
  2. Najlepsze przed nami / The Best Is Yet to Come (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Francja
    • IMDB: 6,4/10

Zobacz także: Do sprzedaży trafiła książka „Gdy regułą jest brak reguł: Netflix i filozofia przemiany”

Dobra wiadomość jest taka, że nadchodzące dni będą znacznie ciekawsze, jeśli chodzi o liczbę trafiających na HBO GO nowości. Pod koniec warto wspomnieć, że zaktualizowano także tłumaczenia w poniższej pozycji:

  1. Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem / Last Week Tonight with John Oliver (2014) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • IMDB: 8,9/

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w bibliotece HBO GO. Zawsze mogło być gorzej.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.