Realme 50 milionów użytkowników

Realme ma co świętować – kolejny kamień milowy przekroczony!

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Realme to bardzo lubiana firma, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Producent oferuje niezwykle przystępne cenowo smartfony i akcesoria, więc po prawdzie nie ma się czemu dziwić. Dziś dowiedzieliśmy się, że marka przekroczyła kolejny kamień milowy. To naprawdę spory sukces.

Realme ma już 50 milionów użytkowników

realme q2 pro premiera wykonanie seria

Realme wciąż jest najszybciej rosnącą smartfonową marką na świecie. Właśnie wyszło na jaw, że ciągu niecałych 3 lat od jej powstania, z produktów firmy korzysta już 50 milionów użytkowników. Warto przypomnieć, że w lipcu liczba ta była o 10 milionow mniejsza. Nie da się ukryć, że Realme zdecydowanie ma co świętować. Wielu producentów z pewnością chciałoby rosnąć w tak szybkim tempie.

Zobacz także: Smartfon do 1500 zł – oto 5 modeli, których zakup warto rozważyć w listopadzie 2020

Realme zdradziło „dobrą nowinę” na swoim blogu, gdzie przy okazji zabrano nas w nostalgiczną podróż do początków marki. Wszystko zaczęło się w maju 2018 roku, kiedy to na rynek trafił pierwszy smartfon tego prodcuenta – Realme 1. Urządzenie niemal natychmiast stało się hitem, a producent szybko poszerzył swoje portfolio o flagowce i „średniaki”. Potem Realme zainteresowało się akcesoriami, wypuszczając na rynek m.in. Realme Band, Realme Buds i Realme Watch. Na sam koniec przyszła pora na segment Smart TV. Możemy jednak być pewni, że na tym nie koniec – Realme z pewnością będzie ewoluować i wchodzić w kolejne branże. A wy dołożyliście swoją cegiełkę do sukcesu firmy? Dajcie znać w komentarzach poniżej !

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy