Xbox Series X lodówka

Od mema do prawdziwego produktu – weź udział w konkursie i zgarnij wyjątkową lodówkę Xbox Series X!

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Od momentu ujawnienia designu Xboxa Series X, czyli nowej konsoli Microsoftu, ludzie zaczęli ją porównywać do lodówki. Gigant z Redmont postanowił podejść do tematu humorystycznie i zamienić mema w rzeczywistość, tworząc prawdziwą lodówkę wyglądającą jak Xbox Series X. W sumie powstały trzy egzemplarze – pierwszy dostał raper Snoop Dogg, drugi YouTuberka iJustine, a trzeci można wygrać w rozdawnictwie, które rozpoczęło się dzisiaj. Warto wziąć w nim udział.

Lodówka wyglądająca jak Xbox Series X może być twoja – jak wziąć udział w konkursie?

Na profilu Xboxa na Twitterze pojawił się dzisiaj post, w którym firma zaprezentowała lodówkę wyglądającą jak Xbox Series X. Jednocześnie ogłoszony został konkurs, w którym główną nagrodą jest ten właśnie produkt. Aby wziąć w nim udział, wystarczy być pełnoletnim i zaobserwować konto @Xbox na Twitterze, podać dalej powyższy tweet i uzupełniając go o hasztag #XSXFridgeSweeps. Wymienione kroki można wykonać najpóźniej do 4 listopada.

Zobacz także: Opóźnione premiery gier – oto tytuły, które powstawały za długo

W ciągu tygodnia od zakończenia rozdawnictwa (maksymalnie do 11 listopada) Microsoft losowo wybierze zwycięzcę. Szczęśliwiec zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości na Twitterze. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że aby zgłoszenie zostało uznane, konto na portalu musi być ustawione jako publiczne. Choć Microsoft szacuje wartość Xboxowej lodówki na 499 dolarów, tak na aukcji ze spokojem sprzedałaby się za co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. To niezwykle ciekawy przedmiot kolekcjonerski, za którego wielu byłoby gotowych słono zapłacić. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy