Lodówka Xbox Series X

Znany raper dostał od Microsoftu na urodziny lodówkę w kształcie Xboxa Series X

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Co może dostać ktoś, kto może sobie kupić niemal wszystko? No cóż, coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie było. Chyba właśnie z takiego założenia wyszedł Microsoft, przygotowując prezent na 49. urodziny Snoop Dogga. Teraz raper ma jedyną na świecie lodówkę Xbox Series X. I szczerze mówiąc, niewiele się ona różni od oryginalnej konsoli. No może poza tym, że nie da się na niej uruchamiać gier. Można za to trzymać tam jedzenie. Jest to więc jeden z najdziwniejszych, a jednocześnie najbardziej praktycznych prezentów. 

Lodówka Xbox Series X

Oczywiście pomysł ten nie wziął się znikąd. Tuż po zdradzeniu wyglądu konsoli pojawiło się wiele memów, które porównywały Xboxa Series X do lodówki. Microsoft postanowił wiec to wykorzystać, a jednocześnie pokazał, że ma do siebie dystans. Snoop Dogg zamieścił na swoim koncie Instagram wideo pokazujące jego nową działającą lodówkę wzorowaną na Xboxie serii X. Ma nawet świecące logo Xboxa w lewym górnym rogu, choć nie służy ono jako przycisk zasilania, jak to robi na konsoli. Warto podkreślić, że sama lodówka nie była pusta. W środku był tort urodzinowy wzorowany na nowej konsoli i sporo innych produktów spożywczych. Znalazł w niej także samą konsolę i złoty łańcuch.

Zobacz też: Microsoft i SpaceX łączą siły – efekt współpracy będzie iście kosmiczny

Snoop Dogg usunął film wkrótce po jego wysłaniu. Jednak w internecie nic nie ginie, więc materiał ten możecie zobaczyć na powyższym tweetcie. Warto podkreślić, że pomysł obdarowania właśnie jego nie wziął się znikąd. Snoop Dogg jest zapalonym graczem. Podkładał nawet głos do kilku gier, między innymi do True Crime: Street of LA, Tekken Tag Tournament 2, Way of the Dogg, Call of Duty: Ghosts. Tak więc lodówka w kształcie konsoli następnej generacji wydaje się, jak najbardziej trafionym prezentem. Ten rzecz jasna przy okazji stał się także świetną reklamą konsoli nowej generacji od Microsoftu.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy