YouTube Music liczba pobrań

Użytkownicy darmowej wersji YouTube Music dostają funkcję z Premium

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

YouTube Music to muzyczny serwis streamingowy od Google, który obiektywnie jest naprawdę niezłą alternatywą dla Spotify czy Apple Music, choć nie da się ukryć, że ma swoje wady. Z usługi można korzystać zarówno bezpłatnie, jak i opłacając subskrypcję, co naturalnie gwarantuje dodatkowe benefity. Dobra wiadomość dla użytkowników darmowej wersji YouTube Music jest taka, że Google zdecydowało się podarować im pewną funkcję, która dotychczas była dostępna tylko dla opłacających abonament subskrybentów. Miły i przede wszystkim potrzebny gest.

YouTube Music i streamowanie własnej muzyki na zewnętrzne urządzenia

YouTube Music streamowanie muzyki

Aplikacja YouTube Music doczekała się nowej aktualizacji, która nie tylko wprowadza lepszą integrację z Asystentem Google, a także funkcję umożliwiającą streamowanie wgranej przez siebie muzyki na zewnętrzne urządzenia takie jak telewizory czy inteligentne głośniki. Oczywiście taka możliwość była obecna w usłudze już od dawna, lecz tylko dla osób opłacających abonament. Od teraz mogą z niej korzystać wszyscy – nawet ci, którzy nie wydali na YouTube Music ani złotówki.

Zobacz także: Publiczna beta One UI 3.0 już dostępna! Które smartfony Samsunga dostaną Androida 11?

Nie da się ukryć, że usunięcie tego uporczywego ograniczenia zajęło firmie trochę czasu. Niemniej jednak lepiej późno niż wcale. To była jedna z kwestii, które najbardziej irytowały osoby przechodzące z Google Play Music na YouTube Music. Dobrze, że jest już przeszłością. A wy korzystacie z tytułowego serwisu streamingowego, czy może wolicie konkurencję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy