ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Specyfikacja OnePlus 8T

OnePlus 8T z najszybszym ładowaniem w historii smartfonów firmy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana firma, która skupia się przede wszystkim na smartfonach. Od premiery rodziny OnePlus 8, w której skład wchodzi OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro, minęło już kilka ładnych miesięcy, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że jej kolejny reprezentant jest tuż za rogiem. Mowa oczywiście o wyczekiwanym OnePlusie 8T, który będzie się wyróżniał najszybszym ładowaniem w historii marki.

Szybkie ładowanie w OnePlusie 8T – czego się spodziewać?

OnePlus 8T bateria

OnePlus 8T będzie flagowcem z krwi i kości, który zostanie wyposażony w 6,55-calowy ekran o rozdzielczości FullHD+ i częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Ponadto w jego wnętrzu znajdzie się mocarny Snapdragon 865 i bateria o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 65 W. OnePlus zarzeka się, że dzięki tej technologii napełnienie akumulatora od 0 od „prawie 58%” zajmie tylko 15 minut, natomiast do 100% jedynie 39 minut.

Zobacz także: WD chwali się dyskiem, który pomieści wszystkie gry z Xbox Game Pass

Co ciekawe, OnePlus 8T nie zostanie wyposażony w jedną baterię, a dwie mniejsze o pojemności 2250 mAh każda. Nie jest to oczywiście nic nowego w branży, bo inne smartfony ze wsparciem dla szybkiego ładowania 65 W również zostały w ten sposób zbudowane. Mowa tu m.in. o takich modelach jak Oppo Find X2 Pro, Realme 7 Pro czy Realme Narzo 20 Pro. Warto wspomnieć, że OnePlus 8T będzie smartfonem z najszybszym ładowaniem z całego portfolio OnePlusa. Oczywiście w dzisiejszych czasach 65 W nie robi na nikim przesadnego wrażenia, bo na rynku są już znacznie szybsze rozwiązania, ale jak to mówią – zawsze coś.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy