Epic Games Store to coraz poważniejszy konkurent Steama. Platforma z sukcesem zdobywa nowych użytkowników metodą rozdawnictwa – w przyszłości udostępniła już za darmo m.in. takie hity jak Kingdom Come: Deliverance, GTA V czy Sid Meier’s: Civilization VI. Tym razem firma zachęca do bezpłatnego pobrania Rocket League. Po wykonaniu tej czynności w odpowiednim terminie otrzymacie kupon o wartości 40 zł na zakup gier w Epic Games Store. Można więc powiedzieć, że Epic niejako dopłaca za instalację tytułowej gry.

Kupon na 40 zł do Epic Games Store w zamian za pobranie Rocket League

Rocket League kupon epic games store 40 zł

Rocket League to lubiana gra wieloosobowa. Średnia ocen użytkowników wersji pecetowej na Metacritic to obecnie 8/10, więc bardzo dobrze. Jeszcze do przedwczoraj opisywana produkcja była płatna, lecz teraz przeszła na model free to play, co oznacza, że stała się darmowa. Jeśli nawet to nie przekonuje was do wypróbowania Rocket League, to może zrobi to kupon o wartości 40 zł na zakup gier w Epic Games Store.

Zobacz także: „Popularne w Japonii”, czyli nowa wyprzedaż w PlayStation Store. Oto 40 gier, które warto w niej kupić

Aby się na niego załapać, wystarczy pobrać grę z Epic Games Store nie później niż do 23 października. Gdy już to zrobicie, na waszym koncie z automatu wyląduje wspomniany wcześniej rabat. Będzie go można wykorzystać na zakup dowolnej gry, lecz tylko do 1 listopada do godziny 8:59. Nie da się ukryć, że to naprawdę dobra okazja. Epic robi wszystko, żeby przypodobać się graczom i wygląda na to, że jego strategia zaczyna przynosić przyzwoite efekty. Ktoś się skusi? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.