Civilization VI za darmo

Civilization VI za darmo – Epic Games oddaje kolejną perełkę

Gry

Civilization VI za darmo pojawiło się właśnie w Epic Games Store. To już kolejny duży tytuł, który ma zachęcić graczy do tego, by ci korzystali z tej konkretnej platformy. Przypomnijmy, że do dziś można było pobierać jeden z największych hitów w historii, czyli Grand Theft Auto V. Kolejna produkcja za darmo to również wysoka półka, choć już zupełnie inna.

Civilization VI za darmo

Do tej pory produkcje, które udostępniane były za darmo na Epic Games Store, nie były aż tak… wyjątkowe. Owszem, trafiały się solidne tytuły, ale publikując GTA V, Epic „rozbił bank”. Trudno im teraz będzie przebić poprzednią ofertę, ale widać, że nie odpuszczają. Civilization VI za darmo doskonale to potwierdza. Produkcja, która w ich sklepie normalnie kosztuje 257,90 złotych, będzie do pobrania bezpłatnie przez najbliższy tydzień. Promocja kończy się bowiem 28 maja o godzinie 17:00. Jest więc sporo czasu, żeby produkcję przypisać do swojego konta czy od razu ściągnąć na dysk.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Darmowe GTA V na Epic Store sprawiło, że na kilka godziny wysiadły serwery firmy. Zainteresowanie było ogromne. Podejrzewamy, że wcześniej przygotowano się na większy ruch, ale widocznie nie na aż tak gigantyczny. Sytuacja wróciła wtedy do normy po kilku godzinach, a gracze spokojnie mogli przypisywać dzieło Rockstar do swoich kont. W przypadku Civilization VI takiego ruchu raczej nie będzie, co nie oznacza, że nie warto skorzystać z oferty.

Zobacz też: PlayStation Plus ma już ponad 40 mln użytkowników

Z pewnością ostatnia część strategii turowej znajdzie oddane grono wielbicieli, a, szczególnie że jest za darmo. Epic Games oferuje teraz także promocję na rozszerzenie do gry. Wersja Platinium Edition Upgrade (sześć pakietów scenariuszy, rozszerzenia Rise and Fall oraz Gethering Storm) można kupić o połowę taniej. Do 11.06 za ten dodatek zapłaci się 171,99 złotych, zamiast ponad 340 złotych.

Źródło: Epic Games Store


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x