ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come: Deliverance – nie kupuj tej gry, bo już za kilka dni będzie dostępna za darmo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Epic Games Store słynie z rozdawnictwa. Platforma regularnie „karmi” graczy darmowymi grami, które nieraz są lepsze, a niekiedy gorsze. Obecnie bezpłatnie można pobrać Carcassonne i Ticket to Ride, a już za tydzień Epic Games zaoferuje użytkownikom swojego sklepu prawdziwą bombę w postaci gry Kingdom Come: Deliverance.

Kingdom Come: Deliverance już wkrótce będzie dostępne za darmo w Epic Games Store

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, której akcja rozgrywa się w Europie Środkowej na początku XV wieku. Fabuła produkcji skupia się wokół Henryka, głównego bohatera, którego rodzice zostali zamordowani podczas napadu na wioskę, w której mieszkali. Młody mężczyzna poprzysiągł zemstę na sprawcach i to w dużej mierze jest jego główną motywacją, jednak w dalszej części gry bohater zostaje wplątany w skomplikowaną sieć intryg, która na nowo ustali jego priorytety.

Zobacz także: [Promocje dnia] Kindle Paperwhite 4, Huawei P30, Xblitz GO SE i więcej w super cenach!

Cena regularna Kingdom Come: Deliverance na PC nadal jest dość wysoka, bo gra miała swoją premierę zaledwie dwa lata temu. Na szczęście już w dniach 13-20 lutego będzie można ją zgarnąć całkowicie za darmo – na zawsze. Aby załapać się na bezpłatną kopię Kingdom Come: Deliverance, trzeba we wspomnianym terminie udać się na stronę gry w Epic Games Store i kliknąć w duży przycisk z napisem „Odbierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do waszych kont i będzie dostępna do pobrania w każdej chwili.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy