ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
GTA V VR

GTA V za darmo dla wszystkich! Pobierz grę teraz i zatrzymaj ją na zawsze

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Grand Theft Auto V to jedna z najpopularniejszych gier w historii. Dzieło Rockstar Games cieszy się ogromnym zainteresowaniem po dziś dzień, mimo że od jego premiery minęło już kilka ładnych lat. W sklepach gra cały czas trzyma dość wysoką cenę, ale ku zaskoczeniu wszystkich, teraz została udostępniona za darmo na PC. Co najlepsze, mowa o wersji Premium Online Edition z wieloma dodatkami, a nie tylko podstawowej. To nie żart – GTA V za darmo stało się faktem.

Wysoko oceniane GTA V za darmo – Epic Games po raz kolejny pokazało, że ma gest

GTA V za darmo

Grand Theft Auto V w wersji Premium Online Edition, która zawiera także wiele bonusów do GTA Online, dla posiadaczy podstawowej wersji produkcji dostępnych jedynie po uiszczeniu dodatkowych opłat, można już pobierać całkowicie bezpłatnie w Epic Games Store. Aby legalnie ściągnąć GTA V za darmo, wystarczy udać się na stronę tytułu we wspomnianym sklepie – o tutaj.

Zobacz także: Demo Unreal Engine 5 odpalone na PlayStation 5 – cuda Panie, cuda!

Grand Theft Auto V Premium Online Edition można pobierać bez opłat do 21 maja. Należy jednak zaznaczyć, że po przypisaniu gry do swojego konta, co jest wykonywane automatycznie po rozpoczęciu pobierania, produkcja zostanie z nami już na zawsze i będzie można ją zainstalować o każdej porze dnia i nocy. Nie da się ukryć, że Epic Games naprawdę zawyżyło poprzeczkę – Steam i inne konkurencyjne platformy mogą się bać, bo sklepowi twórców Fortnite z pewnością przybędzie dziś kilka, jeśli nie kilkanaście milionów nowych użytkowników.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy