LG Explorer Project to zachęta do tego, by poczekać jeszcze dwa tygodnie na prezentację nowego urządzenia od LG. Patrząc na zaprezentowany przez firmę materiał, można jednak zgadywać, o jaki sprzęt chodzi. Mowa oczywiście o LG Wing, którego widzieliśmy już nawet na materiałach wideo. Teraz za to wiemy, kiedy sprzęt zostanie oficjalnie zaprezentowany.

LG Explorer Project

Czym tak naprawdę będzie LG Explorer Project? To jednocześnie nazwa samej inicjatywy, która ma pokazywać nowe podejście do projektowania urządzeń przez producenta, jak i nowej linii smartfonów. Wygląda więc na to, że nazwa Wing może nie pojawić się na rynku. Przynajmniej nie przy smartfonie, który wygląda inaczej, niż wszystkie. Mówimy tutaj o urządzeniu, które się rozkłada poprzez przesunięcie modułu znajdującego się na pleckach urządzenia. Tam ma być ukryty drugi ekran smartfona, który będzie miał ponoć działać niezależnie od tego pierwszego. Sam pomysł wydaje się wyjątkowo interesujący, a pierwsze filmy, na których widać urządzenie potwierdzają, że to może być coś wartego uwagi. Więcej o samej inicjatywie mamy dowiedzieć się 14 września o godzinie 16.

LG i partnerzy platformy uważają, że niezwykle ważne jest zademonstrowanie konsumentom nowych i zróżnicowanych doświadczeń użytkowników w obszarze smartfonów. Firma LG zawsze była pionierem opracowującym nowe konstrukcje smartfonów, ponieważ jest to jedyny sposób wprowadzania bardzo potrzebnych innowacji na rynek urządzeń mobilnych. – Morris Lee, prezes działu Mobile Communication firmy LG.

Zobacz też: Oto nowy projektor od LG dla tych, którzy oczekują więcej.

Inicjatywa Explorer Project ma skupić się na nowych obszarach użyteczności. Takich, które wcześniej nie były wykorzystywane, a mają zapewnić to wyjątkowe konstrukcje smartfonów. Do tego będzie jeszcze rozwijana seria, którą nazwano Universal Line, czyli urządzenia projektowane pod styl życia konsumentów. Jednym z nich jest już dobrze znany LG Velvet. Teraz tylko czekać na dalsze informacje o Explorer Project.

Źródło: LG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.