Realme to stosunkowo młody producent, który zdobywa popularność w niesamowicie szybkim tempie. Firma oferuje przystępne cenowo urządzenia, które w dodatku mogą się pochwalić naprawdę dobrym wsparciem, więc rozwój marki nie powinien nikogo dziwić. Teraz dowiedzieliśmy się, że na wybranych smartfonach Realme pojawiła się już funkcja, którą wiele osób z pewnością doceni. Mowa o Płynnym przewijaniu (ang. „Smooth scrolling„).

Płynne przewijanie, czyli nowość na wybranych smartfonach Realme

Realme płynne przewijanie

Realme bardzo dba o użytkowników swoich smartfonów. Jedni lubią zainstalowaną na nich nakładkę, inni wręcz przeciwnie, ale nie można jej odmówić mnogości dostępnych funkcji. Płynne przewijanie trafiło już na niektóre urządzenia producenta. To nowość, której włączenie zapewni płynniejsze przewijanie w dół lub w górę. Różnicę powinni zauważyć wszyscy, a w szczególności posiadacze smartfonów Realme z częstotliwością odświeżania ekranu wyższą niż 60 Hz.

Zobacz także: Zdjęcia Realme X7 – kiedy plecki nie mają znaczenia

Funkcję można obecnie włączyć jedynie na następujących modelach:

  1. realme 3 Pro
  2. realme 5 Pro
  3. realme X
  4. realme XT
  5. realme X2
  6. realme X3
  7. realme X3 SuperZoom

Aby tego dokonać, należy przejść do ustawień i wybrać zakładkę Laboratorium realme. Płynne przewijanie powinno być dostępne właśnie tam. Choć nowość jest jak na razie dostępna tylko na niewielu urządzeniach, niewykluczone, że już wkrótce trafi na kolejne. Ktoś już korzysta z opisywanej funkcji? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach, jak się sprawuje!

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.