Zdjęcia Realme X7 pojawiły się już w sieci, choć urządzenie ma mieć swoją premierę dopiero na początku września. Jednak już teraz możemy spojrzeć na plecki smartfona, które wyglądają dość… dziwnie. I nie chodzi tutaj o ułożenie aparatów czy coś w tym stylu, ale o ogromny napis, który zajmuje niemal jedną trzecią ich powierzchni. Czy coś takiego nie jest już przypadkiem przesadą?

Zdjęcia Realme X7

Zdjęcia Realme X7
Realme X7

To nie pierwszy raz w historii, kiedy Realme zamierza dać na pleckach swojego urządzenia duży napis. Zrobiono tak już przy okazji modelu Realme V5, gdzie jedna z wersji smartfona miała ogromny napis z nazwą marki. Wygląda jednak na to, że kolejny model z portfolio producenta pójdzie jeszcze dalej. Zdjęcia Realme X7 pokazują bowiem, że firma zdecydowała się na umieszczenie na pleckach swojego hasła, czyli Dare To Leap (Doważ się wykonać skok). Samo hasło jest całkiem przyzwoite, bo pokazuje otwartość marki na nowe rynki oraz zachęca do tego, by próbować nieznanego.

Wiele marek korzysta z tego typu haseł, ale rzadko która umieszcza je w tak widocznych miejscach na swoich urządzeniach. Sprzętach, które mają ładnie wyglądać, a niekoniecznie „straszyć” z daleka ogromnymi literami. W tym przypadku trochę tak będzie, bo Dare To Leap zajmuje około jednej trzeciej powierzchni pleców i ciągnie się przez praktycznie całą szerokość smartfona. Trudno przejść obok takiego napisu obojętnie. Co więcej, ten ma pojawić się na wersji kolorystycznej z gradientem. Czyli w zależności, z której strony będziemy patrzyli, kolor urządzenia będzie się odrobinę zmieniał. I jasne, zawsze można założyć etui, ale to i tak dziwne posunięcie.

Zobacz też: Gotham Knights nadciąga, czyli Batman… bez Batmana.

Na pleckach urządzenia umieszczono także moduł kamery, gdzie widzimy cztery obiektywy. O tym, jakie dokładnie jednostki zostaną tam umieszczone, dowiemy się 1 września. Na ten dzień bowiem zaplanowana jest oficjalna premiera urządzenia oraz modelu Realme X7 Pro. Na temat tego drugiego wiemy już całkiem sporo, bo jego specyfikacja przedostała się ostatnio do sieci. Co sądzicie o takim wyglądzie normalnego Realme X7?

Źródło: GSM Arena / Realme

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.