T-Mobile rozdaje swoim klientom bezpłatne 3 GB internetu. To bonus w ramach akcji Happy Fridays, w której co tydzień operator ma prezent dla swoich klientów. Podpowiadamy, jak aktywować promocyjny pakiet internetu.

Bezpłatne 3 GB internetu od T-Mobile – jak aktywować?

t-mobile bezpłatne 3 GB

Promocyjny pakiet internetu mogą aktywować klienci indywidualni operatora. Skorzystają zarówno ci, którzy mają taryfę na kartę, jak i posiadacze ofert typu MIX oraz klienci z abonamentem.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Żeby aktywować bonus, można skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile i tam znaleźć odpowiednią opcję. Alternatywne rozwiązanie to wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści HF pod numer 80800. Bonus można aktywować od dzisiaj do niedzieli 16 sierpnia do końca dnia. W ciągu 72 godzin od zlecenia aktywacji pakietu użytkownik otrzyma potwierdzenie przyznania bonusu. Jak długo jest ważny promocyjny pakiet internetu? Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego – wyjaśnia T-Mobile.

Czytaj także: T-Mobile chce wspierać „cyfrowy optymizm”. Pomoże Billie Eilish

Operator poinformował również, jak dużym zainteresowaniem cieszy się akcja Happy Fridays. W pierwszym półroczu 2020 r. użytkownicy dokonali ponad 6,1 mln aktywacji bonusowych pakietów. Łącznie klienci T-Mobile wykorzystali 44 mln GB przyznanych przez operatora w ramach bonusów.

źródło: informacja prasowa
Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.