Aplikację Payback znamy głównie z kuponów promocyjnych dla uczestników programu lojalnościowego, jednak ostatnio pojawiła się w niej gra mobilna. Ta prosta platformówka potrafi zająć chwilę czasu np. w kolejce do lekarza. Gra jednak niektórych rozczaruje.

Na czym polega gra mobilna w aplikacji Payback?

gra mobilna payback

Nazwa gry to Payback leć wysoko. Wcielamy się w niebieskiego stworka znanego z kampanii Payback i sterujemy nim tak, by lecąc, łapał monety. Używamy w tym celu strzałek na dole ekranu lub wykorzystujemy żyroskop i zwyczajnie przechylamy smartfona na boki. Twórcy gry podzielili rozgrywkę na poziomy. Na każdym kolejnym poziomie coraz trudniej łapać monety, czeka nas też więcej przeszkód, w które nie możemy uderzyć.

Wszystko wskazuje na to, że aby zagrać, nie trzeba nawet aktualizować aplikacji Payback. Odnośnik do gry znajduje się na głównym ekranie aplikacji pod kilkoma kuponami dla uczestników programu lojalnościowego. Po kliknięciu odnośnika aplikacja przenosi nas na stronę z grą. Strona działa jednak wyłącznie gdy uruchomimy ją z poziomu aplikacji Payback. Nie ma więc możliwości grania na komputerze czy też z poziomu zwykłej przeglądarki na smartfonie.

Czytaj także: Punkty Payback za zakupy w internecie – jest nieźle, ale mogłoby być lepiej

Gra mobilna w aplikacji Payback może zająć nam na chwilę czas, jednak użytkownicy aplikacji, którzy liczyli, że zdobyte w grze punkty w jakiś sposób przekładają się na saldo punktów w ramach programu lojalnościowego Payback, będą rozczarowani. Po wyjściu z gry po zdobytych w niej punktach nie ma śladu, a liczba punktów zgromadzona przez nas na naszym koncie Payback jest taka, jak wcześniej.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.