Najpopularniejsze produkcje od Netflix nie będą chyba wielkim zaskoczeniem. Platforma VOD potrafi wydawać ogromne pieniądze na swoje produkcje, więc liczy na to, że te będą często oglądane. I tak też się stało. To były bardzo dobre tygodnie dla Netflix, bo nie tylko przybyło wyjątkowo dużo nowych subskrybentów, ale także wyniki oglądalności są godne pozazdroszczenia.

Najpopularniejsze produkcje od Netflix

Najpopularniejsze produkcje od Netflix
Fot. Tyler Rake: Ocalenie / Netflix

Patrząc na to, jakie były najpopularniejsze produkcje od Netflix, można dojść do wniosku, że będzie ich niedługo więcej. W zeszłym tygodniu swoją premierę miał The Old Guard, czyli kolejny film akcji z solidnym budżetem i równie solidną obsadą, który teraz jest przez platformę wyjątkowo mocno promowany. Zanim jednak poznamy wyniki oglądalności tego tytułu, minie jeszcze trochę czasu. Wiemy za to, co oglądaliśmy najczęściej w ciągu ostatnich tygodni, a co powstało przy produkcji Netflixa.

Największym sukcesem Netflixa ostatnich tygodni, była produkcja z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Mowa tutaj o Extraction, co przetłumaczono w Polsce na Tyler Rake: Ocelenie. Film akcji obejrzało w ciągu czterech tygodni aż 99 milionów użytkowników. Tak naprawdę mogło być ich znacznie więcej, bo Netflix liczy tutaj gospodarstwa domowe, a nie pojedynczego użytkownika platformy. Bardzo dużą popularnością cieszyła się także komedia Niewłaściwa Missy, która w ciągu czterech tygodni została obejrzana przez 59 milionów użytkowników.

Zobacz też: Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – co dodano?

Ogromną popularnością cieszyły się także seriale Siły kosmiczne (ponad 40 milionów) oraz Jeszcze nigdy (także 40 milionów). Dom z papieru przyciągnął aż 65 milionów użytkowników. Netflix potwierdził także, że wyjątkowo dobrze wypadły seriale Dark, Control Z czy W głębi lasu. Możemy więc spodziewać się coraz większej ilości produkcji od Netflix, skoro ich tytuły są tak chętnie oglądane.

Źródło: Netflix / Gamespot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.