Bank Pekao S.A. w AppGallery

Bank Pekao S.A. w AppGallery i od razu promocja dla nowych klientów

2 minuty czytania
Komentarze

Bank Pekao S.A. w AppGallery to już kolejny przykład na to, że Huawei Mobile Services się rozwija. Tym samym klienci jednego z większych banków w Polsce, mogą pobierać aplikację na swoje urządzenia z HMS. Ci, którzy zdecydują się dopiero na to, by założyć tam konto, mogą liczyć na całkiem atrakcyjną promocję.

Bank Pekao S.A. w AppGallery

Bank Pekao S.A. w AppGallery
Fot. Bank Pekao S.A.

Jak w przypadku innych aplikacji bankowych, tutaj także ma nastąpić pełna integracja z Huawei Mobile Services. Stanie się to niebawem, bo choć obecnie aplikacja Bank Pekao S.A. w AppGallery jest już dostępna (mówimy o PeoPay), to jedynie na urządzeniach z dostępem do usług Google. To jednak tylko kwestia czasu, kiedy użytkownicy sprzętów Huawei z HMS dostaną do niej dostęp. Osoby, które dopiero mają zamiar korzystać z aplikacji, a posiadają sprzęty marki, mogą liczyć na ciekawą promocję. Nowi klienci Banku Pekao S.A. otrzymają 100 złotych za założenie na selfie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium w aplikacji PeoPay. Można również zyskać z Kontem Oszczędnościowym (2% na 4 miesiące w skali roku do 20 tys. złotych) lub Oszczędnościowym Premium (1,5% na 4 miesiące do 100 tys. złotych). W AppGallery znajdziemy już aplikacje bankowe od mBanku, Idea Banku oraz Banku PKO.

Pekao, jedna z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dołącza do AppGallery – to kolejny powód do dumy dla nas i potwierdzenie naszych dążeń do ciągłego udoskonalania oferty AppGallery. Już wkrótce, po pełnej integracji aplikacji z HMS, również użytkownicy naszych najnowszych smartfonów i tabletów Huawei będą mogli korzystać z możliwości, jakie oferuje aplikacja PeoPay – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: Wyniki finansowe Huawei za ostatni kwartał są imponujące.

Wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas na pierwszym miejscu. Pracujemy nad stworzeniem ekosystemu, w którym dostępność do naszych produktów i usług w kanałach zdalnych będzie na przysłowiowe wyciągnięcie ręki dla każdego. Obecność naszej aplikacji w AppGallery ułatwi bankowanie grupie osób korzystających ze smartfonów Huawei. Nasze rozwiązania kierujemy zarówno do obecnych klientów, jak i tych, którzy poprzez kanały zdalne będą chcieli nimi zostać, zakładając konto za pomocą selfie – mówi Bartosz Zborowski, dyrektor innowacji i płatności w Banku Pekao S.A.

Źródło: Huawei Informacja prasowa

Motyw