ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Halo Infinite

Microsoft zapowiedział konferencję, na której pokaże gry na Xboxa Series X

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Microsoft to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele różnych produktów. Jednymi z nich są konsole z rodziny Xbox. Jak powszechnie wiadomo, już niedługo na rynek trafi Xbox Series X, czyli najnowsze dziecko firmy z Redmont. Teraz Microsoft zapowiedział konferencję, na której pokaże gry zmierzające na wspomniany sprzęt. Będzie się działo!

Konferencja z grami na Xboxa Series X – Microsoft podał datę

Xbox Series X

Sony ma już za sobą premierę PlayStation 5, podczas której pokazano wiele gier zmierzających na konsolę, więc najwyższy czas, aby podobne wydarzenie zorganizował Microsoft. Teraz firma zapowiedziała, że konferencja poświęcona grom na Xboxa Series X odbędzie się już 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Transmisja będzie dostępna bezpłatnie na YouTube, Twitchu i w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Dokumenty, Arkusze i Prezentacje – te aplikacje od Google załapały się właśnie na ciemny motyw

Nie jest jasne, jakie gry zaprezentuje Microsoft, choć zapewne będzie ich sporo. Wśród „pewniaków” można wymienić takie tytuły jako Halo Infinite i Hellblade 2, ale w stosunku do pozostałych możemy jedynie gdybać. Warto wspomnieć, że przez jakiś czas Microsoft nabywał nowe studia, by te tworzyły gry przeznaczone na jego sprzęt. W sumie do oddziału Xbox Game Studios należy już 15 cenionych zespołów. Nie da się ukryć, że 23 lipca zapowiada się bardzo interesująco. Czy Microsoft podoła zadaniu i pokaże gry, które zwalą nas na kolana? Na razie nie wiadomo, ale jak to mówią – pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy