ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi 9A

Data premiery Redmi 9A i Redmi 9C przestała być tajemnicą

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Portfolio produktów Xiaomi nieustannie się powiększa. Producent wydaje na rynek nowe urządzenia bardzo często, a już wkrótce zaprezentuje światu dwa nowe smartfony – modele Redmi 9A i Redmi 9C. To ciekawie zapowiadające się budżetowce, których dokładną datę premiery właśnie poznaliśmy. Na szczęście na oficjalną prezentację już długo nie poczekamy.

Data premiery Redmi 9A i Redmi 9C – kiedy zadebiutują nowe smartfony Xiaomi?

Redmi 9A data premiery

Redmi 9A i Redmi 9C będą niedrogimi budżetowcami. W przypadku obu urządzeń na oficjalnej grafice zapowiadającej ich premierę firma obiecuje sporych rozmiarów ekran i pojemną baterię. Jeśli zastanawiacie się, kiedy Xiaomi pokaże opisywane urządzenia, to już nie musicie, bo gigant właśnie podał ich datę premiery. Otóż Redmi 9A i Redmi 9C zostaną zaprezentowane 30 czerwca, czyli… już jutro.

Zobacz także: YouTube zaczyna kopiować TikToka – nowa funkcja w wersji eksperymentalnej usługi

Oba smartfony będą się wyróżniać wyświetlaczem LCD o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości 1600 x 720 px. Ponadto należy się spodziewać baterii o pojemności 5000 mAh, która zdecydowanie podpada pod definicję „pojemnej”. Redmi 9A powinien dostać tylko jeden aparat tylny, zaś Redmi 9C najprawdopodobniej będzie się mógł pochwalić aż trzema. Ponadto ten model powinien trafić na rynek w dwóch wariantach – z NFC i bez. Ceny opisywanych urządzeń nie są jeszcze znane, ale nie ma sensu gdybać, bo wszystko stanie się jasne już jutro. Jedno jest jednak pewne: będzie tanio. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy