ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Deezer

Kolejna okazja w AppGallery Huaweia – tym razem trzy miesiące Deezer Premium zupełnie za darmo!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na smartfony Huawei. Platforma rozwija się bardzo prężnie, a każdego dnia dochodzą do niej nowe apki. Co ciekawe, Huawei regularnie przygotowuje także różnego rodzaju promocje i rabaty dla użytkowników swojego sklepu. Teraz posiadacze wybranych smartfonów tytułowego producenta mogą się załapać na aż trzy miesiące Deezer Premium zupełnie za darmo.

Trzy miesiące Deezer Premium za darmo dzięki AppGallery

Deezer Premium za darmo AppGallery

Deezer to popularny muzyczny serwis streamingowy, który ma w swojej ofercie miliony różnych utworów. 30-dniowa subskrypcja Premium w naszym kraju kosztuje 19,99 zł, ale teraz użytkownicy wybranych smartfonów Huawei i sklepu AppGallery mogą odebrać aż trzy miesiące zupełnie za darmo, co przekłada się na oszczędność rzędu 60 zł. Aby skorzystać z okazji, wystarczy otworzyć AppGallery i przejść do zakładki Prezenty. Następnie należy wyszukać tytułową promocję i zainstalować aplikację Deezer na swoim smartfonie.

Zobacz także: Premiera Realme X3 – kolejny flagowiec firmy z zeszłorocznym procesorem w genialnej cenie!

Po wykonaniu tej czynności w zakładce Centrum prezentów będziemy już mogli odebrać nasz voucher uprawniający do aktywowania trzech miesięcy Deezer Premium całkowicie bezpłatnie. Aby rozpocząć subskrypcję, otrzymany kod należy wpisać na specjalnej stronie Deezer, do której powinniśmy zostać automatycznie przekierowani. To wszystko – już można się cieszyć dostępem do milionów ciekawych utworów, nie wydając przy tym ani grosza. Oferta obowiązuje do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasu kodów.

Źródło: Pepper

Sprawdź najnowsze wpisy