Redmi Note 9S problemy z Wi-Fi

Irytujące problemy z Wi-Fi trapią uzytkowników Redmi 9S

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Redmi Note 9S od to jeden z najlepszych smarfonów w swoim segmencie cenowym. Tym samym kontynuuje on dziedzictwo serii kontynuujący dziedzictwo serii Redmi Note. Okazuje się jednak, że nie jest to urządzenie pozbawione wad. Wielu jego użytkowników zaczęło się uskarżać na dziwne i dość irytujące problemy z siecią Wi-Fi w tym urządzeniu. Te dość skutecznie uprzykrzają obsługę urządzenia, zwłaszcza kiedy nie mamy dużego pakietu internetowego na karcie.

Redmi Note 9S problemy z Wi-Fi

Redmi Note 9S problemy z Wi-Fi

Wielu użytkowników Redmi Note 9S dzieliło się wspólnym błędem Wi-Fi na takich forach jak Mi Community i XDA. Według nich telefon smartfon losowo odłącza się od sieci Wi-Fi. Zwykle dzieje się to po 10-15 minutach od zablokowania ekranu. Ponadto, transmisja danych przez Wi-Fi nie zostaje wznowiona nawet po odblokowaniu urządzenia. Wydaje się, że problem ogranicza się do europejskiego wariantu słuchawki, ponieważ nie ma zgłoszeń od użytkowników z Indii. To dobra wiadomość, ponieważ oznacza, że problem leży w oprogramowaniu, a nie sprzęcie. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że najnowszy MIUI 11.0.8.0 Global Stable Build częściowo naprawia błąd. 

Zobacz też: Brak usług Google gwoździem do trumny dla Huaweia? Nic bardziej mylnego – firma przegoniła Samsunga!

Częściowo nie oznacza, że całkowicie. Po aktualizacji smartfon po prostu znów sam się loguje do sieci po upływie kilku minut. Nie jest to więc rozwiązanie zadowalające. Miejmy nadzieję, że Xiaomi jak najszybciej upora się z tym problemem. I tu pojawia się pytanie do Czytelników: czy wśród Was jest ktoś, kto ma ten smartfon? Jeśli tak, czy spotkał się z tym samym problemem? Taka informacja pozwoliłaby określić, czy jest to problem powszechny. W końcu na forach pod problemem wypowiadają się osoby, których on dotyczy. 

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy