T-Mobile Polska może pochwalić się nagrodą zdobytą za zaangażowanie społeczne i zrównoważony rozwój. Firma zdobyła najwyższe wyróżnienie w konkursie Listki CSR – nagrody te przyznaje redakcja tygodnika Polityka we współpracy z firmą doradczą Deloitte, a także Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Zaangażowanie społeczne i zrównoważony rozwój T-Mobile Polska

t-mobile zrównoważony rozwój

Do T-Mobile Polska trafiło złote wyróżnienie za realizację strategii CR. Działania związane m.in. z zaangażowaniem społecznym prowadzone przez firmę zostały uznane za jedne z najlepszych w kraju.

Oprócz Złotego Listka CSR T-Mobile Polska zdobyło jeszcze jedną nagrodę. To wyróżnienie specjalne za działania na rzecz klimatu w ramach programu WE CARE. Według kapituły konkursu ta inicjatywa szczególnie mocno wpisuje się w realizację celów zrównoważonego rozwoju. T-Mobile Polska przypomina o swojej obecności w poprzednich odsłonach konkursu, gdzie firma otrzymywała jednak niższe wyróżnienia. Teraz operator szczególnie cieszy się z dokonanego postępu i jednocześnie podkreśla, że otrzymana nagroda to także zobowiązanie do dalszego rozwoju. Każdy rok to refleksja nad tym co możemy zrobić więcej: dla społeczeństwa, naszych klientów, dla środowiska, dla pracowników czy przyszłych pokoleń – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile.

Czytaj także: Darmowe 5 GB internetu na długi weekend dla klientów T-Mobile

Listki CSR są przyznawane co roku w trzech kategoriach określanych przez kolory: biały, srebrny oraz złoty. Działania poszczególnych firm są oceniane na podstawie szczegółowych ankiet. Oceniane są kwestie związane z ładem korporacyjnym, traktowaniem pracowników, ochroną środowiska, dbałością o klienta. Znaczenie mają też uczciwość biznesowa i społeczne zaangażowanie.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.