T-Mobile zachęca swoich klientów do skorzystania z promocji, w ramach której mogą oni otrzymać w długi weekend 5 GB darmowego transferu danych. Oferta jest częścią akcji Happy Fridays, w ramach której co piątek operator ma prezent dla użytkowników – ostatnio był to rabat na zakup sprzętu ze sklepu T-Mobile.

Jak odebrać darmowe 5 GB na długi weekend od T-Mobile?

5 gb długi weekend t-mobile

Na początek doprecyzujmy, kto może skorzystać z promocji. Akcja jest dedykowana klientom T-Mobile, zarówno tym z abonamentem, jak i tym korzystającym z ofert MIX oraz na kartę.

Bonusowe 5 GB internetu można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda to wysłanie SMS-a o treści HF pod numer 80800. Wysłanie wiadomości aktywującej promocyjne 5 GB jest bezpłatne. Po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin otrzymamy potwierdzenie przyznania bonusu. Pakiet 5 GB internetu możemy aktywować w dniach 12.06.2020 – 14.06.2020. Jaka jest jego ważność? To zależy od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Jeżeli mamy abonament u operatora, to pakiet będzie ważny do momentu wystawienia kolejnej faktury. Osoby z taryfami na kartę lub z MIX-em będą mogły korzystać z dodatkowych gigabajtów przez tydzień.

Czytaj także: Internet mobilny w Polsce – czy Twój operator był najlepszy w maju?

T-Mobile podkreśla, że w ostatnim czasie internet mobilny stał się sprzymierzeńcem wielu codziennych zadań. W związku z tym operator zdecydował się udostępnić na długi weekend promocyjny pakiet danych swoim klientom. Ze szczegółami promocji organizowanych w ramach Happy Fridays można zapoznać się na stronie T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.